IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

Reply to this topicStart new topic
> Аз съм..........., Да се представим
к100
публикуване Mar 10 2011, 02:01 PM
Коментар #1

Ловец

Група: Потребители

Красимир Стоянов от Русе.... 1957 год. Ловец от 1985 год. Последните год. ловувам в Еленския Балкан..

Винаги съм имал дратхаари , в момента два.......

И пушките ми са две ИЖ-12 и CZ успоредка.....

Завършил съм ТМТ - Русе..По професия шофьор , обаче в момента без работа

Пускам я тая тема за да добием по-добра представа за това кой какъв е във форума , и да избегнем конфузните коментарии относно пол , възраст и др.....

Нещо не ми спори писането , ама като съм започнал ..

Обичам да се шегувам и търпя шеги на мой гръб........

За лов и риболов винаги готов....Много си падам по високо проходимите машини независимо на две , три или повече търкалета......

Пропуснах да спомена семейния статус , имам няколко дечурлига и една черна мамба в къщи....

Go to the top of the page

+Quote Post

levskara
публикуване Mar 10 2011, 05:48 PM
Коментар #2

Ловец

Лъчезар Луканов от с.Зверино.Набор 1981г.Ловец от 2005,иж43м,една посавка и една лудогорка. Женен имам момченце на 4 годинки.

Работя в БДЖ тунелна и мостова група!

Успех на темата хубава е и дано се дава повече информация!!!!!!!!!!!!!!!

+Quote Post

gsp
публикуване Mar 10 2011, 06:04 PM
Коментар #3

Баш ловец

Цитат(к100 @ Mar 10 2011, 01:02 PM) *
Красимир Стоянов от Русе.... 1957 год. Ловец от 1985 год. Последните год. ловувам в Еленския Балкан..

Винаги съм имал дратхаари , в момента два.......

И пушките ми са две ИЖ-12 и CZ успоредка.....

Завършил съм ТМТ - Русе..По професия шофьор , обаче в момента без работа

Пускам я тая тема за да добием по-добра представа за това кой какъв е във форума , и да избегнем конфузните коментарии относно пол , възраст и др.....

Нещо не ми спори писането , ама като съм започнал ..

Обичам да се шегувам и търпя шеги на мой гръб........

За лов и риболов винаги готов....Много си падам по високо проходимите машини независимо на две , три или повече търкалета......

Пропуснах да спомена семейния статус , имам няколко дечурлига и една черна мамба в къщи....

Здастии бате !
Аз съм Георги Петров ( ударението е на Е то) от гр. Сливница ..... 19 62год съм се намерил.Ама са ми викат Гоша Радоловски
И аз винаги съм имал кучета .... ама все такива едни ,"заподни" , балканси , шарени трибойци , сетри . Само еди път съм имал дратхар . Дедо ми викаше . " абе , къв е тия пръч бре .... а дранхарт" и затова го манах
Пушки имам неколко ижета 94 , 27 , 18 .ТОЗ пакосчииска пушка имам 1брй 22 LR обаче нещо ми малее и си мисля за нещо 223 ...или ...около. Имам и един италиански шнорхел 12к. с 3+1 Marocchi , като метла е за юрдеци , патки , фитки , митки и некои други дребни.
Завърши в изгорелата гимназия после нещо туй , онуй са ебавам сръбски туристи . И не само с тов , с какво ли не .
За конфузните ситуации , нема да се плашиш ... Тука сме си като една малка къщичка ( поне аз така си мисля )
Писането , писането е за писатели
Обичам и нося на шеги и майтапи . Обаче да поясня ! Майтап на гол гъз ..... ъкъ , казва се по друг начин.
Лов и риблов ...то си се знае
За търкалетата . Най обичам служебните коли , че мн'о силни и икномични . Едно време ....ееее едно време си ходех на лов с Краз ( не се бъзикам ) самосвал , после имах едно ЕМЗ 82 Беларус 4х4
В по ново време нещо се кротнах с големите техники , гледам да е по по ако може икономично
Семеен статус , женен .... ма нещо па ми жени абе ,кв'о да ти разправям
Има една жена в нас и една дъщеря която е почти у нас.
Приятно ми беше да се запознаем и "побъбрим . az.gif
пп Най мразим некой да ме спира от лов и оня дето ни ограничиа сроковете и лово !

+Quote Post

Iliqn
публикуване Mar 11 2011, 04:16 PM
Коментар #4

Мощен Потребител

Илиян Недялков, 1992 година, май съм най-малкия тука biggrin.gif Законен ловец още не съм, дай Боже тоя сезон да стана ! Дванадесети клас съм, Климатична и вентилационна техника (КВТ) ПГТЕ Х. Форд (бившия Вилхелм Пик) ! Моето първо куче също беше дратхаар, от тогава до сега само гончета (мелези), некое и друго СТГ в последните години, а вече и Източно сибирска лайка !

+Quote Post

Митко
публикуване Mar 11 2011, 10:24 PM
Коментар #5

Напреднал
**

Димитър Ангелчовски,1995 година не си най-малкият,и аз не съм за сега законен ловец ,но обичам да ходя в гората и се интересувам от лов,също много се интересувам от коли и Off-road ,девети клас Автотранспортна техника в ПГТЕ"Хенри Форд".
Имам въздушна пушка Norica Мarvic Gold ...обичам да карам и да спортувам.

My Signature

+Quote Post

к100
публикуване May 24 2014, 10:46 AM
Коментар #6

Ловец

Айди бе, няма ли други да се престрашат????

+Quote Post

к100
публикуване Sep 14 2015, 09:27 PM
Коментар #7

Ловец

Ад"ве другите не знаят ли кои са?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)

0 Потребител(и):  

Forum Jump

Балкански Ловец

Лека версия Времето сега е: 16th December 2017 - 06:23 AM