IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

Reply to this topicStart new topic
> Първо поколение гончета
BG DOG
публикуване Nov 19 2012, 02:07 AM
Коментар #1

Новак
*

Група: Потребители

Здравейте. Нов съм в този сайт. Ще се радвам да си помагаме един на друг ,когато имаме нужда. Бързам да се похваля. Вчера моята ловна половинка роди своето първо поколение. Много се суетя около нея и бебетата и. Но както са казали старите и изпекани хора в този бранш първото кучило не се продава. Искам да Ви кажа ,че който си търси кученца гончета може да ми се обади на този номер-0885412799. Лице за контакт- Иван. Малките сладурковци са в град Стара Загора. Ще се радвам да си намерят своя любящ дом и да бъдат едни верни другари и сътрудници в лова. П.С. скоро ще кача и снимки на малките кученца. Ако имате въпроси относно малките кученца питайте и звънете. Наслука.

Go to the top of the page

+Quote Post

dan4o
публикуване Nov 19 2012, 02:36 AM
Коментар #2

Баш ловец
Икона на групата

Група: Модератори

Цитат(BG DOG @ Nov 19 2012, 01:07 AM) *
Здравейте. Нов съм в този сайт. Ще се радвам да си помагаме един на друг ,когато имаме нужда. Бързам да се похваля. Вчера моята ловна половинка роди своето първо поколение. Много се суетя около нея и бебетата и. Но както са казали старите и изпекани хора в този бранш първото кучило не се продава. Искам да Ви кажа ,че който си търси кученца гончета може да ми се обади на този номер-0885412799. Лице за контакт- Иван. Малките сладурковци са в град Стара Загора. Ще се радвам да си намерят своя любящ дом и да бъдат едни верни другари и сътрудници в лова. П.С. скоро ще кача и снимки на малките кученца. Ако имате въпроси относно малките кученца питайте и звънете. Наслука.

Браво и честито, чакаме снимки!!! drinks.gif

My Signature

+Quote Post

BG DOG
публикуване Nov 19 2012, 11:34 PM
Коментар #3

Новак
*

Много благодаря.

+Quote Post

BG DOG
публикуване Jan 10 2013, 02:17 AM
Коментар #4

Новак
*

Привет на всички . Да малко се позагубих ,но ето ме тук на разположение и бързам да кача снимките на моите малки кученца. Ще се радвам да ги подаря на хора ,които да им се радват и да ги използват по предназначение. Малките шампиончета са невероятни.

+Quote Post

BG DOG
публикуване Jan 10 2013, 02:20 AM
Коментар #5

Новак
*

Снимки можете да разгледате в моя профил . Приятно разглеждане. Ако имате въпроси относно кученцетата пишете или звънете на 0885412799. Лице за контакт Иван.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)

0 Потребител(и):  

Forum Jump

Балкански Ловец

Лека версия Времето сега е: 23rd June 2018 - 07:01 AM