IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

6 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> “БЪЛГАPСКО ГОНЧЕ”
Оценка: 5 V
bertone
публикуване Sep 19 2010, 12:18 PM
Коментар #41

Напреднал
**

Група: Потребители

Един абориген който няма нищо общо с известните разплодници.
Прикрепен(и) файл(ове)
Прикрепен файл  __о_р__ение042.jpg ( 230.91K ) Брой изтегляния: 4
Прикрепен файл  __о_р__ение043.jpg ( 301.03K ) Брой изтегляния: 5

Go to the top of the page

+Quote Post

koko223
публикуване Sep 19 2010, 08:00 PM
Коментар #42

Баш ловец
Икона на групата

Група: Модератори

Цитат(bertone @ Sep 19 2010, 12:19 PM) *
Един абориген който няма нищо общо с известните разплодници.

Няма да е далече времето, когато такива аборигени ще се търсят под дърво и камък !

+Quote Post

4ista4
публикуване Oct 7 2010, 07:19 PM
Коментар #43

Ловец

Цитат(koko223 @ Sep 19 2010, 08:01 PM) *
Няма да е далече времето, когато такива аборигени ще се търсят под дърво и камък !

Чета и се чудя,тези клубове национални интереси ли защитават или лични и то с комерсиална цел/търговия/.Май търговийката е по ценна,за нашия "развъдчик".Не доумявам едно,докога в България на,който както не му е угодно веднага търчи и регистрира нещо си и бие тупана,че видиш ли това е бъдещето.Засрамете се и се поучете от Сърбите-Националните интереси са преди всичко. bulgar.gif

+Quote Post

Iliqn
публикуване Oct 7 2010, 08:04 PM
Коментар #44

Мощен Потребител

Цитат(4ista4 @ Oct 7 2010, 07:20 PM) *
Чета и се чудя,тези клубове национални интереси ли защитават или лични и то с комерсиална цел/търговия/.Май търговийката е по ценна,за нашия "развъдчик".Не доумявам едно,докога в България на,който както не му е угодно веднага търчи и регистрира нещо си и бие тупана,че видиш ли това е бъдещето.Засрамете се и се поучете от Сърбите-Националните интереси са преди всичко. bulgar.gif

И защо тогава за толкова години Митьо Точев не е направил нищо ?!?! Регистрирането на два нови клуба, в две различни организаций сигурно не е от комерс ! Винаги може да се прави търговия дори без да се регистрира клуб !
Описаните и записани в племенната книга кучета за всичките години в клуба на Точев, сигурно са по-малко от тези които НКБГ описа в неговата племеннат книга, да не говорим за хората членове в новия клуб. Това са хората които движеха стария, само че сега няма кой да мъти водата, хората ще работят както намерят за добре и без комерсиалност ! А ти, че си пристрастен към стария клуб, е очевадно !

+Quote Post

4ista4
публикуване Oct 7 2010, 08:19 PM
Коментар #45

Ловец

Цитат(Iliqn @ Oct 7 2010, 08:05 PM) *
И защо тогава за толкова години Митьо Точев не е направил нищо ?!?! Регистрирането на два нови клуба, в две различни организаций сигурно не е от комерс ! Винаги може да се прави търговия дори без да се регистрира клуб !
Описаните и записани в племенната книга кучета за всичките години в клуба на Точев, сигурно са по-малко от тези които НКБГ описа в неговата племеннат книга, да не говорим за хората членове в новия клуб. Това са хората които движеха стария, само че сега няма кой да мъти водата, хората ще работят както намерят за добре и без комерсиалност ! А ти, че си пристрастен към стария клуб, е очевадно !

В много голяма грешка си.Май пристрастието ти личи на теб.Не ми пука нито,Точев нито,за каквито и да е роещи се клубове и пр.Само да ти поясня,за да не изпадаш в кофти ситуации,не съм член на никой клуб и ако вървят така нещата няма и да бъда.Винаги съм гледал гонче/не от линията на описаните навсянъде/,но ако вървят така нещата ше търся Сръбски,там поне има единомислие.

+Quote Post

BOGO
публикуване Oct 8 2010, 08:30 AM
Коментар #46

Баш ловец
Икона на групата

Група: Модератори

Цитат(4ista4 @ Oct 7 2010, 08:20 PM) *
.Винаги съм гледал гонче/не от линията на описаните навсянъде/,но ако вървят така нещата ше търся Сръбски,там поне има единомислие.

eusa_naughty.gif не ,не и там нещата не са като хората .

My Signature

+Quote Post

4ista4
публикуване Oct 8 2010, 09:51 AM
Коментар #47

Ловец

Цитат(BOGO @ Oct 8 2010, 08:31 AM) *
eusa_naughty.gif не ,не и там нещата не са като хората .

Незнам как е там но виждам,какво става тук и мисля,че личните интереси взимат връх пред националния,породата е "българско гонче" не гонче на тези или гонче на онези.Иначе казано света ни признава а ние не признаваме себе си/едни-други/.Няма да се учудя ако скоро се появи нов национален клуб и да кажат,че те са най-най.

+Quote Post

асен николов
публикуване Oct 11 2010, 03:35 PM
Коментар #48

Мощен Потребител

Цитат(4ista4 @ Oct 8 2010, 09:52 AM) *
Незнам как е там но виждам,какво става тук и мисля,че личните интереси взимат връх пред националния,породата е "българско гонче" не гонче на тези или гонче на онези.Иначе казано света ни признава а ние не признаваме себе си/едни-други/.Няма да се учудя ако скоро се появи нов национален клуб и да кажат,че те са най-най.

Много си прав, колега!
Гледаи си кучетата, които ти доставят удоволствие на теб и остави клубовете да си "трошат главите"!
Ако обаче искаш да продължаваш дискусията, отвори си нова тема, за да не се спами тази! huh.gif

+Quote Post

4ista4
публикуване Oct 11 2010, 09:15 PM
Коментар #49

Ловец

Цитат(асен николов @ Oct 11 2010, 03:36 PM) *
Много си прав, колега!
Гледаи си кучетата, които ти доставят удоволствие на теб и остави клубовете да си "трошат главите"!
Ако обаче искаш да продължаваш дискусията, отвори си нова тема, за да не се спами тази! huh.gif

Ами колега тази тема е "БЪЛГАРСКО ГОНЧЕ" не мисля,че спамя.А ти си пиши в клубната тема,за да не спамим тази. biggrin.gif
А и да не забравя гледай си и ти родословните щом ти доставят удоволствие.

+Quote Post

асен николов
публикуване Oct 12 2010, 08:08 PM
Коментар #50

Мощен Потребител

Цитат(4ista4 @ Oct 11 2010, 09:16 PM) *
Ами колега тази тема е "БЪЛГАРСКО ГОНЧЕ" не мисля,че спамя.А ти си пиши в клубната тема,за да не спамим тази. biggrin.gif
А и да не забравя гледай си и ти родословните щом ти доставят удоволствие.

Така де! Темата е за Бг. гончето, а не за проблемите на породата и проблемите на клубовете, за които намекваш!

А аз родословните, ще си ги гледам, не само защото ми доставят удоволствие, а и защото искам да знам от кои кучета произлизат! wink.gif

+Quote Post

4ista4
публикуване Oct 12 2010, 08:29 PM
Коментар #51

Ловец

Цитат(асен николов @ Oct 12 2010, 08:09 PM) *
Така де! Темата е за Бг. гончето, а не за проблемите на породата и проблемите на клубовете, за които намекваш!

А аз родословните, ще си ги гледам, не само защото ми доставят удоволствие, а и защото искам да знам от кои кучета произлизат! wink.gif

Ами те и неродословните ги знаем до 3 поколения от,кои кучета произлизат,но при неплеменните се държи на работни качества не на убавиня.А и друго не се продават по 300-500лв. пале.

+Quote Post

4ista4
публикуване Oct 12 2010, 08:31 PM
Коментар #52

Ловец

Цитат(4ista4 @ Oct 12 2010, 08:30 PM) *
Ами те и неродословните ги знаем до 3 поколения от,кои кучета произлизат,но при неплеменните се държи на работни качества не на убавиня.А и друго не се продават по 300-500лв. пале.

Чек,че забравих усмивката. biggrin.gif

+Quote Post

асен николов
публикуване Oct 12 2010, 10:21 PM
Коментар #53

Мощен Потребител

Цитат(4ista4 @ Oct 12 2010, 08:30 PM) *

Ехеее, какви са тия суми! unsure.gif
Мисля, че леко си се поулял...
Аз до сега, не знам някои да си е продавал кучетата, за такива пари!

за това си твърдение, получаваш не една, а три усмивки... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

+Quote Post

4ista4
публикуване Oct 12 2010, 10:47 PM
Коментар #54

Ловец

Цитат(асен николов @ Oct 12 2010, 10:22 PM) *
Ехеее, какви са тия суми! unsure.gif
Мисля, че леко си се поулял...
Аз до сега, не знам някои да си е продавал кучетата, за такива пари!

за това си твърдение, получаваш не една, а три усмивки... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Ами как ше знаеш предполагам,че ти предлагаш не купуваш.Поразгледай офертите може да се убедиш,аз не продавам и не купувам. ag.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post

асен николов
публикуване Oct 12 2010, 11:01 PM
Коментар #55

Мощен Потребител

Цитат(4ista4 @ Oct 12 2010, 10:48 PM) *
Ами как ше знаеш предполагам,че ти предлагаш не купуваш.Поразгледай офертите може да се убедиш,аз не продавам и не купувам. ag.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Може ли да ме насочих къде да ги разгледам тези "оферти"? Или направо ми покажи една такава "оферта"!? Може и да е по старичка, от преди кризата! laugh.gif

+Quote Post

4ista4
публикуване Oct 12 2010, 11:45 PM
Коментар #56

Ловец

Цитат(асен николов @ Oct 12 2010, 11:02 PM) *
Може ли да ме насочих къде да ги разгледам тези "оферти"? Или направо ми покажи една такава "оферта"!? Може и да е по старичка, от преди кризата! laugh.gif

Що кризата да не ви е свалила цените бре,извинявай незнаех. bj.gif

+Quote Post

асен николов
публикуване Oct 13 2010, 11:59 AM
Коментар #57

Мощен Потребител

Цитат(4ista4 @ Oct 12 2010, 11:46 PM) *
Що кризата да не ви е свалила цените бре,извинявай незнаех. bj.gif

Не ние свалила кризата цените! Говориш в множествено число.... кажи си каква ти е мъката точно? Обвиняваш ли ме в нещо или пък клуба, в които членувам?
Нещо не мога да те разбера.... blink.gif Попитах те конкретно- къде има "оферти", за палета от порядъка на 300-500лв.? Ще ми ги покажеш ли или ще си пишеш глупости в темата!

+Quote Post

4ista4
публикуване Oct 13 2010, 10:38 PM
Коментар #58

Ловец

Цитат(асен николов @ Oct 13 2010, 12:00 PM) *
Не ние свалила кризата цените! Говориш в множествено число.... кажи си каква ти е мъката точно? Обвиняваш ли ме в нещо или пък клуба, в които членувам?
Нещо не мога да те разбера.... blink.gif Попитах те конкретно- къде има "оферти", за палета от порядъка на 300-500лв.? Ще ми ги покажеш ли или ще си пишеш глупости в темата!

Не обвинявам никого в нищо,а и незнам в кой клуб членуваш,както виждаш не се интересувам кой клуб какъв е и на кого е.Аз мисля,че породата е национална и всички развъдчици трябва да са обединени и концентрирани върху това.Националните интереси би следвало да са над личните.А мисля,че във форума всеки може да изкаже мнение та дори и да не ти харесва.Познавам хора,които си купиха манекени на посочените цени,а колкото до мъката ми........... eusa_naughty.gif

+Quote Post

асен николов
публикуване Oct 13 2010, 11:05 PM
Коментар #59

Мощен Потребител

Цитат(4ista4 @ Oct 13 2010, 10:39 PM) *
Не обвинявам никого в нищо,а и незнам в кой клуб членуваш,както виждаш не се интересувам кой клуб какъв е и на кого е.Аз мисля,че породата е национална и всички развъдчици трябва да са обединени и концентрирани върху това.Националните интереси би следвало да са над личните.А мисля,че във форума всеки може да изкаже мнение та дори и да не ти харесва.Познавам хора,които си купиха манекени на посочените цени,а колкото до мъката ми........... eusa_naughty.gif

Е, тук няма как да не се съглася с теб!
Адмирации за поста ти!
Колкото до твоите колиги, които са си купили кучета за такива суми, мога да кажа само, че са се прецакали!
В по горен пост ми беше писал да поразгледам "офертите"... е разгледах ги и не видях никъде такива суми за които споменаваш!
Цените варират м/у 150-200лв. което смятам, че е разумна цена за малко пале. Пък и в крайна сметка всеки си има глава на раменете, как, откъде и колко е готов да плати за малко кутре! wink.gif
Жив и здрав!

+Quote Post

4ista4
публикуване Oct 13 2010, 11:07 PM
Коментар #60

Ловец

Цитат(асен николов @ Oct 13 2010, 11:06 PM) *
Е, тук няма как да не се съглася с теб!
Адмирации за поста ти!
Колкото до твоите колиги, които са си купили кучета за такива суми, мога да кажа само, че са се прецакали!
В по горен пост ми беше писал да поразгледам "офертите"... е разгледах ги и не видях никъде такива суми за които споменаваш!
Цените варират м/у 150-200лв. което смятам, че е разумна цена за малко пале. Пък и в крайна сметка всеки си има глава на раменете, как, откъде и колко е готов да плати за малко кутре! wink.gif
Жив и здрав!

Мерси бъди жив и здрав и ти.

+Quote Post

6 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)

0 Потребител(и):  

Forum Jump

Балкански Ловец

Лека версия Времето сега е: 23rd June 2018 - 06:58 AM