IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

Reply to this topicStart new topic
> ПЪТПЪДЪКА НАМАЛЯВА ПОГОЛОВНО, Какво се случва??
4ista4
публикуване May 8 2012, 10:14 PM
Коментар #1

Ловец

Група: Потребители

Колеги в Граово един от най-благоприятните райони,за обитание,гнездене и лов на пътпъдък тази ловна птица става екзотика.До днес не съм чул пътпъдъча песен,преди десетина години-полето пееше.Не знам,какво става климат ли що ли?

Go to the top of the page

+Quote Post

gsp
публикуване May 9 2012, 01:01 PM
Коментар #2

Баш ловец

По граовско може да не пее ама из шопско си пее
Саше как няма да намалява като всичко жъне , пали и оре , през останалото време пръска торове и отрови bulgar.gif
Африканци , испанци , малтиици и незнам си какви още си имат и пролетен лов на прелетен пъдпъдък , норма няма и ....
Кофти тема баце

+Quote Post

koko223
публикуване May 9 2012, 08:12 PM
Коментар #3

Баш ловец
Икона на групата

Група: Модератори

При нас пътпъдъка не намалява . Все си го има .

+Quote Post

gsp
публикуване May 10 2012, 01:28 PM
Коментар #4

Баш ловец

Цитат(koko223 @ May 9 2012, 08:13 PM) *
При нас пътпъдъка не намалява . Все си го има .

Е хубаво де ...ама бъди малко по подробен bq.gif , не се притеснявай ! Ние от западо , неканени на гости не ходиме af.gif

+Quote Post

koko223
публикуване May 10 2012, 06:21 PM
Коментар #5

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ May 10 2012, 12:29 PM) *
Е хубаво де ...ама бъди малко по подробен bq.gif , не се притеснявай ! Ние от западо , неканени на гости не ходиме af.gif

Ами какво по подробен да съм майна , като излезна сутрин и след това привечер за по 2 часа и нормата я правя с лекота . Най ми е драго да излезна в неделя късен следобед , когато сите граждани са се прибрали за да се подготвят за понеделнишният работен ден ag.gif къра е празен , притихнал само Коки си маа гащи . Вече не държа и на количеството , правя си густото и си тръгвам полека . Септември втората половина и първата половина на октомври когато са натоварени ,тогава ги тормозя ама с мяра , че да има и другата година . Ей пресъхна ми пискюня, днеска много писах, направо отивам да ударя една бира az.gif

+Quote Post

gsp
публикуване May 11 2012, 11:53 AM
Коментар #6

Баш ловец

Цитат(koko223 @ May 10 2012, 06:22 PM) *
Ами какво по подробен да съм майна , като излезна сутрин и след това привечер за по 2 часа и нормата я правя с лекота . Най ми е драго да излезна в неделя късен следобед , когато сите граждани са се прибрали за да се подготвят за понеделнишният работен ден ag.gif къра е празен , притихнал само Коки си маа гащи . Вече не държа и на количеството , правя си густото и си тръгвам полека . Септември втората половина и първата половина на октомври когато са натоварени ,тогава ги тормозя ама с мяра , че да има и другата година . Ей пресъхна ми пискюня, днеска много писах, направо отивам да ударя една бира az.gif

А стига се прави на умряла лисица бре bi.gif ... аз те питам къде на кое поле се спотайваш и притихваш , тебе те избива на любовна лирика баси rolleyes.gif

+Quote Post

koko223
публикуване May 11 2012, 05:05 PM
Коментар #7

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ May 11 2012, 10:54 AM) *
А стига се прави на умряла лисица бре bi.gif ... аз те питам къде на кое поле се спотайваш и притихваш , тебе те избива на любовна лирика баси rolleyes.gif

Как на кое бре Жоро, на Пъдарското (Куруджиларе) biggrin.gif

PS - Ами сега съм без птичар и не ми е такъв кеф . Знам, че ти имаш biggrin.gif

+Quote Post

gsp
публикуване May 15 2012, 09:23 PM
Коментар #8

Баш ловец

Цитат(koko223 @ May 11 2012, 05:06 PM) *
Как на кое бре Жоро, на Пъдарското (Куруджиларе) biggrin.gif

PS - Ами сега съм без птичар и не ми е такъв кеф . Знам, че ти имаш biggrin.gif

Е това вече е друга работа bq.gif Пъдарското , казваш а ?! Е кво искаш баце .... супер район , евала !
Само че с птичаря приятелю не мога да ти помогна ... моята е на 11години и я водя за по час , два на пъдпъдък , после дремеме покрай сънчогледа и покрай горите за гургулици и гривяци . А гривяци имаше доволно .... ако не вярваш , ето ag.gif
Имаше добри сетерчета из варненско и плевенско , не се откозвай и отчавай !
Поздрави !
Прикрепен(и) файл(ове)
Прикрепен файл  DSC03761.JPG ( 2.64MB ) Брой изтегляния: 10

+Quote Post

koko223
публикуване May 16 2012, 09:51 AM
Коментар #9

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ May 15 2012, 08:24 PM) *
Е това вече е друга работа bq.gif Пъдарското , казваш а ?! Е кво искаш баце .... супер район , евала !
Само че с птичаря приятелю не мога да ти помогна ... моята е на 11години и я водя за по час , два на пъдпъдък , после дремеме покрай сънчогледа и покрай горите за гургулици и гривяци . А гривяци имаше доволно .... ако не вярваш , ето ag.gif
Имаше добри сетерчета из варненско и плевенско , не се откозвай и отчавай !
Поздрави !

Аз знам , че има сетерчета , че и други харни птичари, ами съм си бил изчерпал лимита за куче в апартамент ag.gif

+Quote Post

gsp
публикуване May 16 2012, 11:42 AM
Коментар #10

Баш ловец

Цитат(koko223 @ May 16 2012, 09:52 AM) *
Аз знам , че има сетерчета , че и други харни птичари, ами съм си бил изчерпал лимита за куче в апартамент ag.gif

И кой ти определя лимита бре Кокси ?!
Само да ти кава , че птичарите са ... Сетер , всичко друго е на второ място rolleyes.gif Аз лично не бих сменил породата .....

+Quote Post

4ista4
публикуване May 16 2012, 11:49 PM
Коментар #11

Ловец

Цитат(gsp @ May 16 2012, 11:43 AM) *
И кой ти определя лимита бре Кокси ?!
Само да ти кава , че птичарите са ... Сетер , всичко друго е на второ място rolleyes.gif Аз лично не бих сменил породата .....

Е тука ни се разминават мненията/гледал съм и съм ловувал със сетер/,но драта е здраво куче.
Прикрепен файл  SPM_A0132.jpg ( 55.41K ) Брой изтегляния: 8
Те я кучката с която ловувах до по-лани-Беше перфектна във всяко едно отношение във птичия лов.

+Quote Post

gsp
публикуване May 17 2012, 11:42 AM
Коментар #12

Баш ловец

Цитат(4ista4 @ May 16 2012, 11:50 PM) *
Е тука ни се разминават мненията/гледал съм и съм ловувал със сетер/,но драта е здраво куче.
Прикрепен файл  SPM_A0132.jpg ( 55.41K ) Брой изтегляния: 8
Те я кучката с която ловувах до по-лани-Беше перфектна във всяко едно отношение във птичия лов.

Абе мани са не ми ги разправяй тия врели некипели ... кога се е ловувало с Англииски сетер баце , това куче драт... или курц... , без значение въобще не ги е имало . Като четеш за разните кучета за лов на пилци в коя порода няма "вкарана кръв " от сетер и пойнтер , че нещо немоем да се сетим ?
И аз съм гледал дратхар , ама жената го утепа с дървото дето си подира простора diablo.gif

+Quote Post

koko223
публикуване May 17 2012, 05:22 PM
Коментар #13

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ May 17 2012, 10:43 AM) *
Абе мани са не ми ги разправяй тия врели некипели ... кога се е ловувало с Англииски сетер баце , това куче драт... или курц... , без значение въобще не ги е имало . Като четеш за разните кучета за лов на пилци в коя порода няма "вкарана кръв " от сетер и пойнтер , че нещо немоем да се сетим ?
И аз съм гледал дратхар , ама жената го утепа с дървото дето си подира простора diablo.gif

Ей Жоро, опасна жена имаш бре , ми ти ако си пуснеш мустаци и брада първо требе да се застраховаш баце ag.gif Сега разбирам защо си купуваш нови оръжия......

+Quote Post

gsp
публикуване May 18 2012, 11:12 AM
Коментар #14

Баш ловец

Цитат(koko223 @ May 17 2012, 05:23 PM) *
Ей Жоро, опасна жена имаш бре , ми ти ако си пуснеш мустаци и брада първо требе да се застраховаш баце ag.gif Сега разбирам защо си купуваш нови оръжия......

Кокси па тя ми купува пушките за разните поводи и годишнини , тя ми прави патроните бе братче , докато съм из кръчмите на по мастика ... защото съм много , много добър rolleyes.gif иначе много отдавна да ми е набила пирон в главата

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)

0 Потребител(и):  

Forum Jump

Балкански Ловец

Лека версия Времето сега е: 12th December 2017 - 01:29 AM