IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Лов на пъдпъдък
Оценка: 3 V
levskara
публикуване Sep 21 2011, 06:35 PM
Коментар #21

Ловец

Група: Потребители

Ето и от тази неделя.
Прикрепен(и) файл(ове)
Прикрепен файл  ______________________0303.jpg ( 679.71K ) Брой изтегляния: 11
Прикрепен файл  ______________________0305.jpg ( 447.95K ) Брой изтегляния: 11

Go to the top of the page

+Quote Post

dimo
публикуване Aug 14 2012, 08:46 AM
Коментар #22

Мощен Потребител

Е айде де сезона стартира никой ли не ходи на лов или имаше толко много пъдпъдък та никой нема време да се снима?..... ksshunter1fe.gif Всички ли сте толкова срамежливи ah.gif даите по някоя и друга снимка па ако нема от лова то поне от банкета от там със сигурност има sufra.gif

+Quote Post

gsp
публикуване Aug 14 2012, 10:51 AM
Коментар #23

Баш ловец

Цитат(dimo @ Aug 14 2012, 09:46 AM) *
ksshunter1fe.gif Всички ли сте толкова срамежливи ah.gif

Да бе .... ab.gif само ти не си шдигаш телефона за да ти кажа къде са ви пъдпъдъците .... сори баце bl.gif

+Quote Post

levskara
публикуване Aug 14 2012, 05:12 PM
Коментар #24

Ловец

Трагедия!От тримата които отидохме за пътпъдък аз отстрелях един а колегите по малко.В цялата община Мездра се оплакват че няма.

+Quote Post

gsp
публикуване Aug 16 2012, 10:08 AM
Коментар #25

Баш ловец

Цитат(levskara @ Aug 14 2012, 06:12 PM) *
В цялата община Мездра се оплакват че няма.

Съмнявам се .... rolleyes.gif не сте ги търсили на подходящите места или не сте имали ( като мене ) време , то нали ..... ракия , бира , цър пър около огъня .
В събота и при мен беше доста трудно wallbash.gif щото започнах от петък с откриването ама събота рано , рано сутринта за около 2 час от 5 изстрела паднаа 5 пъдпъдъка 100 % -това успеваемост с пияната чутура .... и отидох за малко да промия " казаницата " и ..... аеее удри , удри bu.gif на железо
В неделя обаче .... сцепих им трътките на пъдъдъците + 6 гривяка привечер на прелет

+Quote Post

koko223
публикуване Aug 16 2012, 10:40 AM
Коментар #26

Баш ловец
Икона на групата

Група: Модератори

Цитат(gsp @ Aug 16 2012, 11:08 AM) *
Съмнявам се .... rolleyes.gif не сте ги търсили на подходящите места или не сте имали ( като мене ) време , то нали ..... ракия , бира , цър пър около огъня .
В събота и при мен беше доста трудно wallbash.gif щото започнах от петък с откриването ама събота рано , рано сутринта за около 2 час от 5 изстрела паднаа 5 пъдпъдъка 100 % -това успеваемост с пияната чутура .... и отидох за малко да промия " казаницата " и ..... аеее удри , удри bu.gif на железо
В неделя обаче .... сцепих им трътките на пъдъдъците + 6 гривяка привечер на прелет

А....... Жоро се появи , тъй както и изчезна ненадейно biggrin.gif Викам си или данъчните са го погнали, или си прави пластична операция ........Аз пък ударих 5 диви гургулички мършавки , ама за сметка на това пък такъв дъжд ма мля ag.gif Това се случи сутринта, след това разбор на селското кафене до 2 часа на обяд, после пак на слънчогледа . Там дремнах малко , докато не ме събудиха изстрелите на двама колеги от моята група, отстреляха два чакала......и те така .

+Quote Post

gsp
публикуване Aug 16 2012, 02:47 PM
Коментар #27

Баш ловец

Цитат(koko223 @ Aug 16 2012, 11:40 AM) *
А....... Жоро се появи , тъй както и изчезна ненадейно biggrin.gif

А ми , изчезнал .... не , не rolleyes.gif работа баце , работа ... ама че се откина като кучка от к...р и те тогава да видиш Лов и Риболов ksshunter1fe.gif
Добре де , покрай тебе сънчогледа е узрял а гургите викаш мършави ... аз понеже купих патрони за гривяк eдни 7- ки на " Trust " Galgo Verde classic gold и ги тествах на една гургулица ама да ти кажа добра си беше , не беше хърбава
При тебе рипа ли пъдпъдъко или макя ..... нема никой ?!

+Quote Post

koko223
публикуване Aug 16 2012, 07:31 PM
Коментар #28

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Aug 16 2012, 02:47 PM) *
А ми , изчезнал .... не , не rolleyes.gif работа баце , работа ... ама че се откина като кучка от к...р и те тогава да видиш Лов и Риболов ksshunter1fe.gif
Добре де , покрай тебе сънчогледа е узрял а гургите викаш мършави ... аз понеже купих патрони за гривяк eдни 7- ки на " Trust " Galgo Verde classic gold и ги тествах на една гургулица ама да ти кажа добра си беше , не беше хърбава
При тебе рипа ли пъдпъдъко или макя ..... нема никой ?!

Аз не съм вдигнал нито един пъдпъдък, пък и групата ни е без куче, затова търсим гургулицата. На колегите не им е много ясен този лов и затова и от тях не мога да взема достоверна информация .В края на месеца и до 6-10 септември максимум дебнем гургулицата ( хеле пък да улучим прелетните пасажи )........мале, мале . Ще изчакаме и ще видиме .
Мани другото ами и слънчогледа не е наш ag.gif

+Quote Post

gsp
публикуване Aug 16 2012, 09:44 PM
Коментар #29

Баш ловец

Цитат(koko223 @ Aug 16 2012, 08:31 PM) *
Аз не съм вдигнал нито един пъдпъдък, пък и групата ни е без куче, затова търсим гургулицата. На колегите не им е много ясен този лов и затова и от тях не мога да взема достоверна информация .В края на месеца и до 6-10 септември максимум дебнем гургулицата ( хеле пък да улучим прелетните пасажи )........мале, мале . Ще изчакаме и ще видиме .
Мани другото ами и слънчогледа не е наш ag.gif

И защо не каза че си без сетер бре punish.gif преди 1 час замина последното женско ситирче ......

+Quote Post

koko223
публикуване Aug 17 2012, 09:42 AM
Коментар #30

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Aug 16 2012, 09:44 PM) *
И защо не каза че си без сетер бре punish.gif преди 1 час замина последното женско ситирче ......

Бил съм си изчерпал лимита за кучета в апартамента angry.gif

+Quote Post

gsp
публикуване Aug 22 2012, 04:18 PM
Коментар #31

Баш ловец

Цитат(koko223 @ Aug 17 2012, 10:42 AM) *
Бил съм си изчерпал лимита за кучета в апартамента angry.gif

Слабо командваш rolleyes.gif
Ама ти защо слушаш жена си бре .... ?! bq.gif ?! Моята така съм я оттренирал че ... купува ми пушки , кучета , патрони ми прави .... само и само петък , събота и неделя да не съм си вкъщи bp.gif Аааа Коко .... bu.gif имах друго мнение за тебе баце мислех си че не си от лимитирана серия diablo.gif

+Quote Post

koko223
публикуване Aug 24 2012, 10:23 AM
Коментар #32

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Aug 22 2012, 04:18 PM) *
Слабо командваш rolleyes.gif
Ама ти защо слушаш жена си бре .... ?! bq.gif ?! Моята така съм я оттренирал че ... купува ми пушки , кучета , патрони ми прави .... само и само петък , събота и неделя да не съм си вкъщи bp.gif Аааа Коко .... bu.gif имах друго мнение за тебе баце мислех си че не си от лимитирана серия diablo.gif

biggrin.gif А бре Жоре ,ти с тази тема за пъдпъдъка , ще ме разконсперираш бре ag.gif Да ти кажа , командването много ми се отдава......и в армията по командна имах 6 ag.gif Ами съм квартирант и хазяите са много люти az.gif

+Quote Post

gsp
публикуване Sep 3 2012, 10:49 AM
Коментар #33

Баш ловец

Цитат(koko223 @ Aug 24 2012, 11:23 AM) *
biggrin.gif А бре Жоре ,ти с тази тема за пъдпъдъка , ще ме разконсперираш бре ag.gif Да ти кажа , командването много ми се отдава......и в армията по командна имах 6 ag.gif Ами съм квартирант и хазяите са много люти az.gif

Лошо баце , лошо .... и кво казваш , по команда имаш 6 а biggrin.gif само те поглеждат и ти си скокнал. cool.gif
Има ли пъдпъдък или и ти като мен "млатиш копита " по цял ден за 5 , 6 .... че някога и по малко

+Quote Post

koko223
публикуване Sep 3 2012, 12:19 PM
Коментар #34

Баш ловец
Икона на групата

Пъдпъдъка ми е съпътстваш лов, докато търся гургулица . Вчера един така пострада с девятки докато се прокрадвах към едни храсти biggrin.gif , но това си има и своите положителни страни .Популацията на пъдпъдъка рязко ще скочи ag.gif

+Quote Post

koko223
публикуване Aug 10 2014, 12:36 PM
Коментар #35

Баш ловец
Икона на групата

Сефтето за тази година 4 бр., на обяд ги хвърлихме на скарата....

Прикрепен файл  Picture_001.jpg ( 3.09MB ) Брой изтегляния: 1

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)

0 Потребител(и):  

Forum Jump

Балкански Ловец

Лека версия Времето сега е: 12th December 2017 - 01:30 AM