IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

Reply to this topicStart new topic
> Лов на гривяк
gsp
публикуване Jun 14 2010, 03:52 PM
Коментар #1

Баш ловец

Група: Потребители

От днес , без майтап ! yes3.gif
Прикрепен(и) файл(ове)
Прикрепен файл  SP_A0434.jpg ( 126.33K ) Брой изтегляния: 24

Go to the top of the page

+Quote Post

к100
публикуване Jun 14 2010, 04:16 PM
Коментар #2

Ловец

Цитат(gsp @ Jun 14 2010, 03:53 PM) *
От днес , без майтап ! yes3.gif

Хич не си мисли че го вземам на майтап.......

Казвай къде ти е ловното поле и идвам и не канен .....

Щото при мен е 40 гр. на вън и на масата.....

+Quote Post

koko223
публикуване Aug 10 2014, 12:40 PM
Коментар #3

Баш ловец
Икона на групата

Група: Модератори

Това ми е лова на гривяк
Прикрепен файл  Picture_006.jpg ( 2.81MB ) Брой изтегляния: 2

+Quote Post

koko223
публикуване Sep 3 2014, 09:32 AM
Коментар #4

Баш ловец
Икона на групата

Слуката от тази събота , премесена с малко гурги
Прикрепен файл  Picture_001.jpg ( 2.19MB ) Брой изтегляния: 3

+Quote Post

zai4eto
публикуване Sep 4 2014, 11:24 AM
Коментар #5

Ловец

отивам в събота за риба на изкъра към 17.00 ч зех си и пушката е така да е с мене викам мое да мине нещо -по едно време гледам 100 метра по надолу от другата страна на реката дето е бързея един нерез скача и почва да плува към моя бряг-викам си е ся ударих джакпота сменям леко патроните и почвам да се движа като пантера по брегъ към прасето,стигнах на около 15 метра от прасето и то таман излиза,само го изчаках да стъпи на брега и пуснах едно бренеке,мале като го видех по отблизо то нерез към 280 кила ,страшен трофей -тичам бързо към джипа и въдиците ,таман стигам гледам единия прът набива яко почти във водата засича аз, опа 11 кила соме,запалих една цигара малко да се по успокоя и в тоя момент идват горските ,викам си е сега вече си еба маиката ,ни билет ловен ни риболовен добре че поне прасето беше на 100 метра в шубраците ,слизат тия и ми викат колега да имаш огънче,офффф викам имам дадъх им и тия си тръгнаха,,та тва е при,нема ни гривеци ни пътбадъци ни гургулици,скучна работа
Прикрепен(и) файл(ове)
Прикрепен файл  gallery_49855_1028_233347_1_.jpg ( 174.52K ) Брой изтегляния: 6

+Quote Post

koko223
публикуване Sep 4 2014, 03:14 PM
Коментар #6

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(zai4eto @ Sep 4 2014, 11:24 AM) *
отивам в събота за риба на изкъра към 17.00 ч зех си и пушката е така да е с мене викам мое да мине нещо -по едно време гледам 100 метра по надолу от другата страна на реката дето е бързея един нерез скача и почва да плува към моя бряг-викам си е ся ударих джакпота сменям леко патроните и почвам да се движа като пантера по брегъ към прасето,стигнах на около 15 метра от прасето и то таман излиза,само го изчаках да стъпи на брега и пуснах едно бренеке,мале като го видех по отблизо то нерез към 280 кила ,страшен трофей -тичам бързо към джипа и въдиците ,таман стигам гледам единия прът набива яко почти във водата засича аз, опа 11 кила соме,запалих една цигара малко да се по успокоя и в тоя момент идват горските ,викам си е сега вече си еба маиката ,ни билет ловен ни риболовен добре че поне прасето беше на 100 метра в шубраците ,слизат тия и ми викат колега да имаш огънче,офффф викам имам дадъх им и тия си тръгнаха,,та тва е при,нема ни гривеци ни пътбадъци ни гургулици,скучна работа

Добри, ти както го подкара този излет.....като стигна до горските и си викам край , Добри ще ги отнесе и тях.....да няма свидетели един вид .Сигурно си забравил да презаредиш пушката, та затова им се е разминало.Не се притеснявай от липсата на слука, ако си упорит рано или късно късмета ще те споходи и с гурги, гривеци и пътпъдъци, искрено ти съчуствам, че си се обременил с това миризливо прасе .Горе главата, нема да се предаваш......ей добре , че си имал огънче ay.gif

+Quote Post

zai4eto
публикуване Sep 5 2014, 09:31 AM
Коментар #7

Ловец

koко ма чакай да ти кажа кво стана после,,хахаххха,,от смях немога да пиша-по едно време жената ме бута и ми вика ,ставай бе пияница че децата искат да играеш мач с тех ,,,хахаахах,,беше много як сън особенно тва с горските,,требваше в съня да ги опаткам и тех ,,иначе времето се развали водата се размъти ще хода за сом тая седмица па може съня да се збъдне,ххахахха,моя големия е на 5 години и вече плува като риба иска и той да се гмурка за сомчета ,мое да го пусна него па аз да чакам прасето,ае наздраве и наслука ,дано ви развеселих малко ,

+Quote Post

zai4eto
публикуване Sep 5 2014, 10:09 AM
Коментар #8

Ловец

аа сега ще ви кажа една случка ма истинска преди 18 години беше некаде беше да съм вил на 15-16 години с един приятел от софия бепме на село лятна ваканция, зимаме пушките аз на бащами той н на неговия,без те да разберат одвръзваме кучетата и тръгваме по гората ходихме неколко часа и нищо,тръгваме да се прибираме и на 1 км от селото чуваме звънец да клопа ,веднага се сетихме че некоя коза или офца се е загубила аз тайно се надявах да е некое теленце ,хахах,да ама не коза беше, решението беше взето за секунда ,ще я трепем, че и без тва мразехме овчара че кара козите из ловните полета и само плаши дивеча,опраихме ние козата натъпкахме я по раниците и си тръгваме,стигаме до селото а там ни чакат бащите ,кото им показахме тея щеха да ни застрелят ,ама вече е късно,викат не се хвалете само ще се излагаме ,поедно време тоя моя приятел след 1 час некаде идва у нас и хили като идиот ,викам кво се хилиш сеедно ти бела яйце и ти давам черупките ,а той вика дай си ми козата че е била на баба ми и оная ще ме удуиши,,,хахахахахах лудница голяма ,докъто приказваме гледам баба му тича с един кривак към нас вика е сега ви претрепах и ни кълне ,мое ли най млечната коза да ми сасипете повече никви ваканции нема да идвате на село ти си седиш в софия а ти разбойник такъв си седиш на плевен ,ние бегаме оная ни гони и нарежда,хахах

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)

0 Потребител(и):  

Forum Jump

Балкански Ловец

Лека версия Времето сега е: 12th December 2017 - 01:28 AM