IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Пасажен пъдпъдък !
gsp
публикуване Jun 15 2010, 12:13 PM
Коментар #1

Баш ловец

Група: Потребители

Понеже лично за мен има разлика в това дали се ловува на : Машинков пъдпъдък , на пъдъдък по принцип така на посоки с/у вятъра с кучето или мечтата на всеки ловец .... пасажен пъдпъдък.Та затова реших за "нова тема" . Ако съм постъпил неправино , модераторите да взимат гумичката и да трият ah.gif
Снимката "на масата" е с пасажен ad.gif а другата е " на декър и километър" с три кучета bo.gif
Прикрепен(и) файл(ове)
Прикрепен файл  1.jpg ( 390.47K ) Брой изтегляния: 33
Прикрепен файл  DSC02547.JPG ( 752.84K ) Брой изтегляния: 26

Go to the top of the page

+Quote Post

zai4eto
публикуване Jun 15 2010, 01:14 PM
Коментар #2

Ловец

в тоя форум модераторите са човечни и уважават мнението на хората ,не като в някои други форуми веднага да трият

+Quote Post

BOGO
публикуване Jun 15 2010, 04:30 PM
Коментар #3

Баш ловец
Икона на групата

Група: Модератори

Хъм wink.gif ,като гледам висулките ,колега GSP , за теб май няма голяма разлика в двата вида лов на пътпъдък az.gif ad.gif

My Signature

+Quote Post

gsp
публикуване Jun 16 2010, 11:35 AM
Коментар #4

Баш ловец

Цитат(BOGO @ Jun 15 2010, 04:31 PM) *
Хъм wink.gif ,като гледам висулките ,колега GSP , за теб май няма голяма разлика в двата вида лов на пътпъдък az.gif ad.gif

Хъъ , мъъъ , това е има разлика
1 Класически лов на пъдпъдък с куче : Удоволствие за двама , но не винаги намираш дебеланковци и трябва да ги подбираш . Кучето прави стойка , ти нестреляш а то те гледаааа и ти се чуди / обаче с кеф си пиеш биричката край кладенчето и печеш пъдпъдъче на клечка /
2 Пасажния пъдпъдък ( дебелички жълти , бавно летящи лимончета ) : Бързо , лесно , вкусно ...... имаш повече време за друг род изцепки и изпълнения а може да се направи както съм написал по горе .
3 Машинковия пъдпъдък ( за мързеливци , стрелящи по всичко ) bl.gif : Бързо , лесно и гнусно .... Бърза пукотевица и гледат по бързо да се махат от ловното поле , че ..... а някои пък си спят вечер на полето , щото машинката е пари . Гледал съм от страни едни юнаци от съседен наш град .....кръгова отбрана и няма прошка . Щом лети , значи е добро .
При нас по високите полета си има традиционни места и почти всяка година намирам пасаж . Ще ми бъде интересно , кога и как колеги намират пасажи из BG-то до кога ловуват на тези пилци и такива ми ти работи ..... свързани с този лов

+Quote Post

BOGO
публикуване Jun 16 2010, 03:34 PM
Коментар #5

Баш ловец
Икона на групата

Е разбира се ,че има ,моята мисъл бе ,че ти си еднакво добър и на двата вида и за това са ти пълни висулките . wink.gif

Ей Гоше да не забравиш да почерпиш ,че те хваля ,иначе да си те хвали циганката tongue.gif biggrin.gif . az.gif

My Signature

+Quote Post

gsp
публикуване Jun 16 2010, 03:42 PM
Коментар #6

Баш ловец

Цитат(BOGO @ Jun 16 2010, 03:35 PM) *
Е разбира се ,че има ,моята мисъл бе ,че ти си еднакво добър и на двата вида и за това са ти пълни висулките . wink.gif

Ей Гоше да не забравиш да почерпиш ,че те хваля ,иначе да си те хвали циганката tongue.gif biggrin.gif . az.gif

Тя циганката умре bl.gif Ще почерпя , обаче ако подскажеш къде подхвъркват повече пъдпъдъчета из вашия край av.gif или не , измислих друго . С пушка , патродаш и идваш направо при нас а черпенето , черпенето е най лесно ay.gif

+Quote Post

BOGO
публикуване Jun 16 2010, 04:40 PM
Коментар #7

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Jun 16 2010, 03:43 PM) *
Тя циганката умре bl.gif Ще почерпя , обаче ако подскажеш къде подхвъркват повече пъдпъдъчета из вашия край av.gif или не , измислих друго . С пушка , патродаш и идваш направо при нас а черпенето , черпенето е най лесно ay.gif

О,к с пушка патрондаш и без палаш ,ще дойда ,аз при Вас .
Въпреки ,че се бях зарекъл да не стъпвам в този край. Само ,че има една малка подробност ,хич не мога да ги целя тез пътпъдъци ah.gif ,много дребни бе, а и бързо летят biggrin.gif . И където ходя на хвъркати , винаги се връщам в къщи поне с два три ,че да не помисли жената ,че съм бил на друго място blowjobow3.gif biggrin.gif ,та ако обещаеш да ми помогнеш ksshunter1fe.gif няма проблем , идвам ,а черпата да ,тя наистина е най лесна ay.gif az.gif

My Signature

+Quote Post

gsp
публикуване Jun 17 2010, 10:38 AM
Коментар #8

Баш ловец

Цитат(BOGO @ Jun 16 2010, 04:41 PM) *
О,к с пушка патрондаш и без палаш ,ще дойда ,аз при Вас .

Така ... ти патронките си подготви и за пъдпъдъка не мисли ! Слуката ще е голяма , страшно няма ... rolleyes.gif
Не'ма се плашиш , bf.gif ще те поканя когато станат дебели и мързеливи пернатите bl.gif , ако не става с пушка ше взема на дядо метлата от обора и ..... бой !
По моя край ние ловците си правим банкетчетата все семейно , без жени ..... така да и кажеш на твоята жена bq.gif br.gif

+Quote Post

gsp
публикуване Aug 16 2010, 03:10 PM
Коментар #9

Баш ловец

Никой ли не е ходил за пилци бре ?! ac.gif
Аз в събота ходих на лов до ....8 оо После на банкет в неделя довършинх банкетното от събота и ........
Прикрепен(и) файл(ове)
Прикрепен файл  DSC03360.jpg ( 257.35K ) Брой изтегляния: 19

+Quote Post

koko223
публикуване Aug 16 2010, 05:28 PM
Коментар #10

Баш ловец
Икона на групата

Источна и западна България сте богопомазани, през вас минават двата миграционни маршрута ! Ние се надяваме на някоя пияна групичка мигриращи пъдпъдъци , но уви навигацията им не се прецаква biggrin.gif

+Quote Post

ivailo4020
публикуване Aug 17 2010, 02:33 PM
Коментар #11

Новак
*

Така е прав си колега някой са богопомазани от страна на пъдпъдъка при нас е по-слаба работа. wink.gif

+Quote Post

gsp
публикуване Aug 17 2010, 04:50 PM
Коментар #12

Баш ловец

Цитат(koko223 @ Aug 16 2010, 05:29 PM) *
Источна и западна България сте богопомазани, през вас минават двата миграционни маршрута ! Ние се надяваме на някоя пияна групичка мигриращи пъдпъдъци , но уви навигацията им не се прецаква biggrin.gif

А какъв ти е проблема .... да палнеш колата и хоп в средата на миграционните маршрути ?!
Много жега , много и кучетата не работят , обаче ще задуха "пиротчанеца" , времето ще се развали и тогава .... не ми трябват маршрути а крака bl.gif
Така че ......... ab.gif drinks.gif

+Quote Post

koko223
публикуване Aug 17 2010, 08:06 PM
Коментар #13

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Aug 17 2010, 04:51 PM) *
А какъв ти е проблема .... да палнеш колата и хоп в средата на миграционните маршрути ?!
Много жега , много и кучетата не работят , обаче ще задуха "пиротчанеца" , времето ще се развали и тогава .... не ми трябват маршрути а крака bl.gif
Така че ......... ab.gif drinks.gif

Пиротчанеца, требе да е вятърът от Пирот ? , останах и без техника , 15 г. ловувах със сетери , а сега................нема ги вече , не си е работа без куче....

+Quote Post

gsp
публикуване Aug 18 2010, 11:14 AM
Коментар #14

Баш ловец

Цитат(koko223 @ Aug 17 2010, 08:07 PM) *
Пиротчанеца, требе да е вятърът от Пирот ? , останах и без техника , 15 г. ловувах със сетери , а сега................нема ги вече , не си е работа без куче....

Лоша работа е това да си на лов без Сетер . В твоя регион доста ги гледаха едно време , сега ............. ????

+Quote Post

gsp
публикуване Sep 10 2012, 03:45 PM
Коментар #15

Баш ловец

Eхо .... някой тази година да е попадал на пасаж ?! af.gif

+Quote Post

koko223
публикуване Sep 12 2012, 09:56 AM
Коментар #16

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Sep 10 2012, 03:45 PM) *
Eхо .... някой тази година да е попадал на пасаж ?! af.gif

Айде сега пък пасаж, все лекото ще търсим ohmy.gif , нали си имаш куче бре ? Пасаж разбирам ама на морето за паламуд ag.gif

+Quote Post

gsp
публикуване Sep 14 2012, 06:38 PM
Коментар #17

Баш ловец

Цитат(koko223 @ Sep 12 2012, 10:56 AM) *
Айде сега пък пасаж, все лекото ще търсим ohmy.gif , нали си имаш куче бре ? Пасаж разбирам ама на морето за паламуд ag.gif

Кокси .... гледам баце и форумите , гледам и к`во rolleyes.gif да ти кажа 80 % -тов машинков пъдпъдък bulgar.gif
Нека падне някой пасажжжжж ... и да ти снимамммм дебеланковци diablo.gif

+Quote Post

koko223
публикуване Sep 14 2012, 07:41 PM
Коментар #18

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Sep 14 2012, 06:38 PM) *
Кокси .... гледам баце и форумите , гледам и к`во rolleyes.gif да ти кажа 80 % -тов машинков пъдпъдък bulgar.gif
Нека падне някой пасажжжжж ... и да ти снимамммм дебеланковци diablo.gif

А дано да падне , и да не забравиш да разтопиш мазнинка за лек .

+Quote Post

4ista4
публикуване May 29 2014, 02:07 AM
Коментар #19

Ловец

Момци има ли пъдпъдъци бре,аз от 3 години го зарезах тоя лов ама и по Граовско това кокошево пиле зачезва тотално.Чух 2-3 тенора ама това у бая хектари поле.

+Quote Post

dan4o
публикуване May 29 2014, 11:56 AM
Коментар #20

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(4ista4 @ May 29 2014, 01:07 AM) *
Момци има ли пъдпъдъци бре,аз от 3 години го зарезах тоя лов ама и по Граовско това кокошево пиле зачезва тотално.Чух 2-3 тенора ама това у бая хектари поле.

\

Да не са били машинки biggrin.gif

My Signature

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)

0 Потребител(и):  

Forum Jump

Балкански Ловец

Лека версия Времето сега е: 12th December 2017 - 01:31 AM