IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

12 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Лов на диво прасе
Оценка: 5 V
koko223
публикуване Nov 17 2010, 10:32 AM
Коментар #41

Баш ловец
Икона на групата

Група: Модератори

Цитат(Iliqn @ Nov 16 2010, 05:32 PM) *
Абе то и ний газим biggrin.gif ама май само ше си ги газим още дъъълго biggrin.gif
Дано не съм прав !

Защо бре Илияне, не можете да ги прекарате ли ? И при вас се е закучило като при Митко Бербатов- след хек-трика пълна голова суша ag.gif

Go to the top of the page

+Quote Post

BOGO
публикуване Nov 30 2010, 11:34 AM
Коментар #42

Баш ловец
Икона на групата

Незнам ,вече unsure.gif , от скромност или от това ,че няма ,но никой нищо не показва и не се хвали huh.gif

Ето нещо от събота , а за неделя не ме питайте ,че май се изложих biggrin.gif

Прикрепен файл  27112010147.jpg ( 1.45MB ) Брой изтегляния: 40

My Signature

+Quote Post

levskara
публикуване Nov 30 2010, 10:26 PM
Коментар #43

Ловец

Група: Потребители

Аиде Илияне не се срамуваи само ти имаше апаратче!

+Quote Post

Iliqn
публикуване Nov 30 2010, 10:51 PM
Коментар #44

Мощен Потребител

Цитат(levskara @ Nov 30 2010, 09:27 PM) *
Аиде Илияне не се срамуваи само ти имаше апаратче!

Може да съм имал, ама не снимах biggrin.gif

+Quote Post

axell73
публикуване Dec 1 2010, 12:50 AM
Коментар #45

Напреднал
**

Цитат(BOGO @ Nov 30 2010, 10:35 AM) *
Незнам ,вече unsure.gif , от скромност или от това ,че няма ,но никой нищо не показва и не се хвали huh.gif

Ето нещо от събота , а за неделя не ме питайте ,че май се изложих biggrin.gif

[бе =541:27112010147.jpg]

Абе и на тази снимка има едни дето се изложиха и в събота wink.gif dry.gif

Особено единия много ми вдигна кръвното, ако беше спазвал указанията на ръководителя на лова щеше да има още прсета на снимката angry.gif

+Quote Post

gsp
публикуване Dec 6 2010, 01:36 PM
Коментар #46

Баш ловец

Цитат(BOGO @ Nov 30 2010, 10:35 AM) *

Еххх , BOGO , BOGO .....какаво за ти се похваля ?! Тази година съм станал толкова страшен , че прасетата бягят пред мен и кучето от 500м. бе братчеееее cool.gif Бегат като зйци из гората , баси и глиганите ...... кучето само веднъж залая "на место" , ма ония дето дремат на пусиите , каръци ..... ksshunter1fe.gif ама каръци истински . Изкарвах им стада ..... мн`о били и незнаели по кое , изкарам им единични .... големи им били да го еб@ . Нема угода .....

+Quote Post

djovani
публикуване Dec 6 2010, 03:01 PM
Коментар #47

Новак
*

един съвет от мен ходи си сам в среда AR15firing.gif ag.gif biggrin.gif ay.gif az.gif bulgar.gif

+Quote Post

gsp
публикуване Dec 6 2010, 04:16 PM
Коментар #48

Баш ловец

Цитат(djovani @ Dec 6 2010, 02:02 PM) *
един съвет от мен ходи си сам в среда AR15firing.gif ag.gif biggrin.gif ay.gif az.gif bulgar.gif

O K ..... !!!! av.gif thank.gif

+Quote Post

gsp
публикуване Dec 7 2010, 11:50 AM
Коментар #49

Баш ловец

Цитат(djovani @ Dec 6 2010, 02:02 PM) *
ходи си сам в среда AR15firing.gif ag.gif biggrin.gif ay.gif az.gif bulgar.gif

Абе вчера забравих да те попитам . Всяка сряда ли може или ..... unsure.gif ?! Аз почивам е този ден та ..... затова , такова , нали се сещаш bk.gif

+Quote Post

dimo
публикуване Dec 8 2010, 07:42 AM
Коментар #50

Мощен Потребител

тука е друго ходиш за кеф от мерак а и на тебе ти е у двора biggrin.gif ag.gif bj.gif виш ако е нещо по задължение тогава ще му мислим " секу среду или през среду" ама гледе да не учестиш много що требе и хладилник good.gif drinks.gif br.gif

+Quote Post

dimo
публикуване Jan 3 2011, 08:13 PM
Коментар #51

Мощен Потребител

крайно време е некойда се похвали с нещо покрай празниците....... Ето и нещо от мен верно малко със закъснение но такава слука си заслужава, може би веднъж в живота се случва и се помни.
Прикрепен(и) файл(ове)
Прикрепен файл  20112010_021_.jpg ( 66.79K ) Брой изтегляния: 29

+Quote Post

dimo
публикуване Jan 3 2011, 08:17 PM
Коментар #52

Мощен Потребител

май в момент на еуфория МАЙСТОРА си е забравил пушката bj.gif
Прикрепен(и) файл(ове)
Прикрепен файл  20112010_014_.jpg ( 94.45K ) Брой изтегляния: 35

+Quote Post

koko223
публикуване Jan 4 2011, 11:09 AM
Коментар #53

Баш ловец
Икона на групата

Браво Димо, супер слука..................Това наистина ще го помниш цял живот (ей да не вземеш сега да се напиеш от радост) az.gif

+Quote Post

dimo
публикуване Jan 4 2011, 11:20 AM
Коментар #54

Мощен Потребител

П.П.слуката е на братината но az.gif не се размина/то си личи от снимките/

+Quote Post

gsp
публикуване Jan 11 2011, 12:30 PM
Коментар #55

Баш ловец

Цитат(dimo @ Jan 4 2011, 10:21 AM) *
П.П.слуката е на братината но az.gif не се размина/то си личи от снимките/

Браво на "братината" ! ay.gif Са ...... да ви се поваля как приключих свинскиа лов angry.gif На гости съм " на маЙната си " , стоя си кротко на пусия , И ohmy.gif ..... гледам глиган , ама глигЪр мам` си еб@ло , убавенко около 120 ... 130кила . Върви пича право срещу мен и аэ , бумм едно бренеке в кратуната / само това виждам в буреняка / и нашия сяда ,сяда ама като скочи и аэ бум още едно бренеке във вратлетлето и .... ac.gif глиго по обратният път движи като .... като мен , ама на 8 ракия , на эиг , эаг 50 ....60м . Лежи глиго , лежи и рита , решил вече да мре .....И , и ....нещеш ли эа негов глигански късмет се явявя карловски кмет И .... crybaby.gif бууууумммм един "контролен" в главЪтъ на покойния глиго bl.gif Не ме е яд за главата , защото прлилича на ударена от бързиО влак а за постъпката
Абе , дано Бог даде , все така "трепе" глилиганите .......

+Quote Post

BOGO
публикуване Jan 11 2011, 12:39 PM
Коментар #56

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Jan 11 2011, 11:31 AM) *
Браво на "братината" ! ay.gif Са ...... да ви се поваля как приключих свинскиа лов angry.gif На гости съм " на маЙната си " , стоя си кротко на пусия , И ohmy.gif ..... гледам глиган , ама глигЪр мам` си еб@ло , убавенко около 120 ... 130кила . Върви пича право срещу мен и аэ , бумм едно бренеке в кратуната / само това виждам в буреняка / и нашия сяда ,сяда ама като скочи и аэ бум още едно бренеке във вратлетлето и .... ac.gif глиго по обратният път движи като .... като мен , ама на 8 ракия , на эиг , эаг 50 ....60м . Лежи глиго , лежи и рита , решил вече да мре .....И , и ....нещеш ли эа негов глигански късмет се явявя карловски кмет И .... crybaby.gif бууууумммм един "контролен" в главЪтъ на покойния глиго bl.gif Не ме е яд за главата , защото прлилича на ударена от бързиО влак а за постъпката

Привет ,бате и за много години az.gif .
Относно случката ти мога да кажа само ,че са много ,ама много ти казвам тези ,които ,го правят това и единственното което ми идва на простия акъл за тях е да кажа ПРОСОТИЯ .

My Signature

+Quote Post

dimo
публикуване Jan 11 2011, 06:08 PM
Коментар #57

Мощен Потребител

Не се кахъри има си "горе"некой който контролира нещата и вервай ми този дълги години нема да види камо ли да стреля по дивеч.
п/п все пак знаеш как е митничар, кмет, депутат свикнали са само да докочат нещо, а за ловна етика може и да не са чули.А ако си много ядосан
wallbash.gif да наточим едно стъкло домашна и да прескочим да успокоиме работата biggrin.gif

+Quote Post

koko223
публикуване Jan 13 2011, 06:43 PM
Коментар #58

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Jan 11 2011, 11:31 AM) *

Макя му и дребна душица..........

+Quote Post

gsp
публикуване Jan 14 2011, 05:24 PM
Коментар #59

Баш ловец

Цитат(koko223 @ Jan 13 2011, 05:44 PM) *
Макя му и дребна душица..........

Макя му ква е незнам ag.gif Ма тоя , тоя ....е дребен антипатичен , явно обича и blowjobow3.gif Беше на пусия до мен в събота и ми идваше да го удуша ..... навлякъл някакъв найлонов евтинджос камофлаж куче марка и при всяко наместване на столчето ме изкарваше изън нерви .
За гонка около 3часа ......нашия закуси , изпуши най малко 6 -7 цигари , пишка 2 пъти ,над 10 пъти си изкашля и като на пук на всички участници в лова , едно прасенце 80 - 100 кила явно ориентирано от шумолевето и миризмите му , мита като на парад на около 20 - тина метра . Терена , поляна равна с размери 50-60м Х 100 -110 м , без бурени и драки , време слънчево , без страничен вятър , нашия с аФтомат , бум 1 път и зяпаше като кьораво пиле зелен домат ..... ма в неделя , като се насъскал баси bi.gif между очите bl.gif
Преди мноооого години имах подобен случай , тогава имаше "контролен" във въздуха и си мислеше че не го виждам bq.gif да ама беше на моя територия и .... punish.gif

+Quote Post

koko223
публикуване Jan 14 2011, 08:19 PM
Коментар #60

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Jan 14 2011, 04:25 PM) *
Макя му ква е незнам ag.gif Ма тоя , тоя ....е дребен антипатичен , явно обича и blowjobow3.gif Беше на пусия до мен в събота и ми идваше да го удуша ..... навлякъл някакъв найлонов евтинджос камофлаж куче марка и при всяко наместване на столчето ме изкарваше изън нерви .
За гонка около 3часа ......нашия закуси , изпуши най малко 6 -7 цигари , пишка 2 пъти ,над 10 пъти си изкашля и като на пук на всички участници в лова , едно прасенце 80 - 100 кила явно ориентирано от шумолевето и миризмите му , мита като на парад на около 20 - тина метра . Терена , поляна равна с размери 50-60м Х 100 -110 м , без бурени и драки , време слънчево , без страничен вятър , нашия с аФтомат , бум 1 път и зяпаше като кьораво пиле зелен домат ..... ма в неделя , като се насъскал баси bi.gif между очите bl.gif
Преди мноооого години имах подобен случай , тогава имаше "контролен" във въздуха и си мислеше че не го виждам bq.gif да ама беше на моя територия и .... punish.gif

Аз съм виждал такова изпълнение на заек, (заека ранен пада пред ловеца онзи стрля като войвода във въздуха и прибира гюджена ), скъсах го от бъзик biggrin.gif

+Quote Post

12 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)

0 Потребител(и):  

Forum Jump

Балкански Ловец

Лека версия Времето сега е: 12th December 2017 - 01:45 AM