IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

Reply to this topicStart new topic
> Чук , чук ...., Баси и работата !
gsp
публикуване Feb 2 2011, 10:31 AM
Коментар #1

Баш ловец

Група: Потребители

Ехооо , имали някой бре ей bi.gif Къде се е изпокрил тоа народ бре br.gif

Go to the top of the page

+Quote Post

BOGO
публикуване Feb 2 2011, 11:58 AM
Коментар #2

Баш ловец
Икона на групата

Група: Модератори

Цитат(gsp @ Feb 2 2011, 09:32 AM) *
Ехооо , имали някой бре ей bi.gif Къде се е изпокрил тоа народ бре br.gif

Ха намерил ,кой да ,го каже tongue.gif . Тук сме, все има по някой .
Нещо обаче не разбирам sad.gif ,дай малко пояснение за темата. Искаш да бъде нещо от рода ....... на лафче с приятели ,през свободното време или !?

My Signature

+Quote Post

levskara
публикуване Feb 2 2011, 04:42 PM
Коментар #3

Ловец

Тука сме бе,само кажи кво да дискотираме и почваме!Аз лично влизам по 5 или 6 пъти на ден,ама нема кво да се похвала.Прасе не можах да прибия,патици няма,кучките не шът да се разгонят,нема кво да напиша.А иначе ми е интересно да чета! az.gif

+Quote Post

gsp
публикуване Feb 3 2011, 11:51 AM
Коментар #4

Баш ловец

Цитат(BOGO @ Feb 2 2011, 10:59 AM) *
Ха намерил ,кой да ,го каже tongue.gif . Тук сме, все има по някой .

Епа , гледам гледам ..... никой нема unsure.gif Те това сме си пичовете ..... Я , Ти и Левскаро !!!
Нема какво да разбираш , всичко е ясно , ама нещо некой да се изцепи , некой да каже некоя лакърдия , баце .... нема и нема ab.gif Ти немаш ли неква спешна работа по София ?! ..... и тука има вино , ракия и бира понекогиш с риби ?! aggressive.gif Дада , взема да взема и да нАпраа една тема за ..... ( БРАКОНИЕРСКИ ЛОВ и файдата от него ) С под теми , лов на варда , лов с примки или може би Траперскио лов в дивио запад ама не на Запад оня а при нас западо , та да има какво да се занимаваме ..... иначе, напра*о се забравихме бре diablo.gif

+Quote Post

BOGO
публикуване Feb 3 2011, 12:53 PM
Коментар #5

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Feb 3 2011, 10:52 AM) *
Епа , гледам гледам ..... никой нема unsure.gif Те това сме си пичовете ..... Я , Ти и Левскаро !!!
Нема какво да разбираш , всичко е ясно , ама нещо некой да се изцепи , некой да каже некоя лакърдия , баце .... нема и нема ab.gif Ти немаш ли неква спешна работа по София ?! ..... и тука има вино , ракия и бира понекогиш с риби ?! aggressive.gif Дада , взема да взема и да нАпраа една тема за ..... ( БРАКОНИЕРСКИ ЛОВ и файдата от него ) С под теми , лов на варда , лов с примки или може би Траперскио лов в дивио запад ама не на Запад оня а при нас западо , та да има какво да се занимаваме ..... иначе, напра*о се забравихме бре diablo.gif

Абе аз работа в София,че имам,имам ,ама РАБОТА и не става да я съчетавам с ядене и пиене,което може да го оставим за друг път /Уффф ,ако ми бе само малко по наблизо sufra.gif /
Относно предложението давай пиши нещо и ще коментираме .

Личното ми мнение е , че може би няма ловец ,който да не е пробвал що е то бракониерски лов ,но в границите на нормалното ,ако въобще може да се приеме за нормално . Но да се слагат примки, да се ходи ноу стоп независимо от сезона ,да се бие всичко къде се види ,за да /както казва един да заклопиме бензина/, с добитото от това месо да се хранят кучетата /да не се купува хляб ,храна/ ,да се дава ,раздава на този и онзи за да ти свърши определена работа и т.н подобни неща . Е те това бате е ФАЙДАТА на тези дребни душици. Като прибавим и това ,че за някой лова се е превърнал и в болестно състояние и от нямане какво да правят /почти ежедневно/ ходят по всевъзможен начин било то на варда , с примки на гонка ,траперски /както казваш ти/ или както се сетиш,въпреки ,че понягока с ФАЙДАТА не могат да си покрият разходите само за хапчета от прекарани пневмонии и други простудни заболявания.
Като към тези прибавим и онези височайшите ,който заедно с горски ,дивечовъди и т.н не спират да ловуват уж законно извън сезоните /защото си мислят ,че над тях нама никой/ ,то положението става доста плачевно.

п/п Не съм сигурен дали искаше в тази насока да си говорим ,но определено разбуди духа в мен да напиша нещо за ФАЙДАТА,колкото и да не ми е приятно. az.gif

My Signature

+Quote Post

gsp
публикуване Feb 4 2011, 10:31 AM
Коментар #6

Баш ловец

Цитат(BOGO @ Feb 3 2011, 11:54 AM) *
Абе аз работа в София,че имам,имам ,ама РАБОТА и не става да я съчетавам с ядене и пиене,което може да го оставим за друг път /Уффф ,ако ми бе само малко по наблизо sufra.gif /
Като към тези прибавим и онези височайшите ,който заедно с горски ,дивечовъди и т.н не спират да ловуват уж законно извън сезоните /защото си мислят ,че над тях нама никой/ ,то положението става доста плачевно.

п/п Не съм сигурен дали искаше в тази насока да си говорим ,но определено разбуди духа в мен да напиша нещо за ФАЙДАТА,колкото и да не ми е приятно. az.gif

Файдата е ни'ка бре BOGO . Aз да ти кажа , искам не искам съм в гората , през и след сезона ( нали се сещаш , къща , пчелин , пъпа ми е хвърлен в гората и нема га да го намера ... ) аз също мразя бракониерските изцепки , особенно примкарството а и лов през неподходящите масеци . За мен лова не е да вдинеш пушка и да стреляш по животно . Думичка та " лов" е малка но е многозначима и е много разтегливо понятие .
Са , да се върнем на работАта , София и некои други работи ...... ма , никой те на кара на сила бре , обади се " на по кафе" , ти к'во си мислиш .... софииското гости не винаги ( макя , оно никога )е с вдене и пиене !
Даада . Мислех да нападам "Трифон зарезан" по твоя край , ама котка път ми мина та ........
пп Само да те питам .... знаеш ли кое е единственото безплатното удоволствие в лова ?!

+Quote Post

BOGO
публикуване Feb 4 2011, 06:10 PM
Коментар #7

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Feb 4 2011, 09:32 AM) *
Файдата е ни'ка бре BOGO . Aз да ти кажа , искам не искам съм в гората , през и след сезона ( нали се сещаш , къща , пчелин , пъпа ми е хвърлен в гората и нема га да го намера ... ) аз също мразя бракониерските изцепки , особенно примкарството а и лов през неподходящите масеци . За мен лова не е да вдинеш пушка и да стреляш по животно . Думичка та " лов" е малка но е многозначима и е много разтегливо понятие .
Са , да се върнем на работАта , София и некои други работи ...... ма , никой те на кара на сила бре , обади се " на по кафе" , ти к'во си мислиш .... софииското гости не винаги ( макя , оно никога )е с вдене и пиене !
Даада . Мислех да нападам "Трифон зарезан" по твоя край , ама котка път ми мина та ........
пп Само да те питам .... знаеш ли кое е единственото безплатното удоволствие в лова ?!

Ами то и на 14 е зарезан ,така че да се надявама да няма котки тогава ,защото имам повод да почерпя ,на този сега спечелих първа награда за винопроизводител на бяло вино реколта 2010 г в наща Община ah.gif , но не гарантирам да има още дълго от елексира , така ,че побързай wink.gif az.gif ay.gif
Що се отнася за безплатното удоволствие ,приятелю, мисля ,че на само в лова,а въобще не съществува такова понятие . Незнам ..... ,но за мен релакса ,който получавам по време на лов ,сред природата , с другарите и кучетата е не безплатното ,а безценното което ми стига. az.gif

My Signature

+Quote Post

gsp
публикуване Feb 8 2011, 11:38 AM
Коментар #8

Баш ловец

Цитат(BOGO @ Feb 4 2011, 05:11 PM) *
Ами то и на 14 е зарезан ,така че да се надявама да няма котки тогава ,защото имам повод да почерпя ,на този сега спечелих първа награда за винопроизводител на бяло вино реколта 2010 г в наща Община ah.gif , но не гарантирам да има още дълго от елексира , така ,че побързай wink.gif az.gif ay.gif
Що се отнася за безплатното удоволствие ,приятелю, мисля ,че на само в лова,а въобще не съществува такова понятие . Незнам ..... ,но за мен релакса ,който получавам по време на лов ,сред природата , с другарите и кучетата е не безплатното ,а безценното което ми стига. az.gif

К'во ти си на й добрия ?! Евала баце , евала !!!
Са за котките ....аз влизам в години и гледам много , много да не ги пропукам , щото има една стара максима " Е..@л , не е..@л на курац време пролази"
Сега да ти кажа , щото си ми приятел . Единственото удоволствие което е без пари в нашето любимо хоби Е ..... ходенето пеш !
То май и така се ходеше на лов .... пеш с пушка и куче !

+Quote Post

BOGO
публикуване Feb 8 2011, 03:16 PM
Коментар #9

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(gsp @ Feb 8 2011, 10:39 AM) *
К'во ти си на й добрия ?! Евала баце , евала !!!
Са за котките ....аз влизам в години и гледам много , много да не ги пропукам , щото има една стара максима " Е..@л , не е..@л на курац време пролази"
Сега да ти кажа , щото си ми приятел . Единственото удоволствие което е без пари в нашето любимо хоби Е ..... ходенето пеш !
То май и така се ходеше на лов .... пеш с пушка и куче !

Брй ,брей ,като ходиш един сезон гонач по 15км средно на ден и скъсаш два чифта ботуши /въпреки ,че циганката ,дето ги продава им дава 15000 хил км гаранция tongue.gif / и поне един кат дрехи ,пак са си пари .Няма приятелю нищо безплатно на този свят ,дори както се казва в оня лаф " и мама на тати без пари не дава" wink.gif drinks.gif

п/п Мммм,даааа ,като се замисля едно време така се правеше , тръгвахме пеша правехме поне по две гонки и се прибирахме пак пеш при всякакви метеорологични условия ,минимум по 10 км вървяхве . Сега ако няма превоз сутрин едни направо се връщат други се пазарят ,до къде и колко ще ходят ,трети друго и в крайна сметка се направи по една гонка , ей така да мине времето ,че някой ги е "срам" да седнат да пият още сутринта.

My Signature

+Quote Post

koko223
публикуване Feb 8 2011, 06:29 PM
Коментар #10

Баш ловец
Икона на групата

Бого, преди ходихме на лов, а сега се возиме на лов.......... biggrin.gif

+Quote Post

Iliqn
публикуване Feb 8 2011, 10:59 PM
Коментар #11

Мощен Потребител

Абе и аз предпочитам, придвижването да става пеш, това е плюс за младите кучета, научават пътя до вкъщи, ако се наложи да се прибират след мен ! А и тия жипки тип 'пикап' не са удобни за хората с кучета, младите скачат, не е удобно да стоиш, кучета да държиш, да се крепиш негде. Виж текезесарките не са толко лоши biggrin.gif

+Quote Post

gsp
публикуване Feb 9 2011, 01:06 PM
Коментар #12

Баш ловец

Цитат(Iliqn @ Feb 8 2011, 10:00 PM) *
Абе и аз предпочитам, придвижването да става пеш, това е плюс за младите кучета, научават пътя до вкъщи, ако се наложи да се прибират след мен ! А и тия жипки тип 'пикап' не са удобни за хората с кучета, младите скачат, не е удобно да стоиш, кучета да държиш, да се крепиш негде. Виж текезесарките не са толко лоши biggrin.gif

Абе по добри по добри , ама rolleyes.gif еднакво те духа В текезесарката и НА пикапо ap.gif и всички знаят на къде и за какво си тръгнал . Пеш , пеш му е макята , така лекичко , тихичко през задния двор и ..... а'е и т.н.т.
Ти к'во напра'и с шареното куче бре ?!

+Quote Post

Iliqn
публикуване Feb 9 2011, 06:33 PM
Коментар #13

Мощен Потребител

Цитат(gsp @ Feb 9 2011, 12:07 PM) *
Абе по добри по добри , ама rolleyes.gif еднакво те духа В текезесарката и НА пикапо ap.gif и всички знаят на къде и за какво си тръгнал . Пеш , пеш му е макята , така лекичко , тихичко през задния двор и ..... а'е и т.н.т.
Ти к'во напра'и с шареното куче бре ?!

Айде не издавай тайните тука, не че колегите не са запознати, ама.... biggrin.gif
Шареното куче, си седи, гледам си го, извеждам го и така.

+Quote Post

axell73
публикуване Feb 25 2011, 10:51 PM
Коментар #14

Напреднал
**

Цитат(BOGO @ Feb 4 2011, 05:11 PM) *

Журито е било подкупено !!!! bulgar.gif

+Quote Post

к100
публикуване May 24 2014, 10:53 AM
Коментар #15

Ловец

Абе и чук-чук и наздраве и здравейте и не знам какво си ,че и тъпи вицове.......

и само надничат като махленски клюкарки през плет и не пишат и това е........

Аз го отдавам на пролетната умора .....

Ама дали е така???????

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)

0 Потребител(и):  

Forum Jump

Балкански Ловец

Лека версия Времето сега е: 16th December 2017 - 06:21 AM