IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

Reply to this topicStart new topic
> ЛОПАТА
dan4o
публикуване Jan 20 2012, 07:16 PM
Коментар #1

Баш ловец
Икона на групата

Група: Модератори

Кой каква е сложил в МПС-то

такава си търся http://vbox7.com/play:e31d906a

Или нещо здраво, постоянно ги троша. Може и по-голяма да се лови в багажника.

My Signature
Go to the top of the page

+Quote Post

dimo
публикуване Jan 21 2012, 09:57 AM
Коментар #2

Мощен Потребител

Група: Потребители

Колега добра лопата, но за по-сигурно я взимай в комплект с китаеца за да е сигурна работата bj.gif , и незабравяи, че с това се работи, а ние си обичаме работата на МАСА sufra.gif bulgar.gif

+Quote Post

koko223
публикуване Jan 21 2012, 03:28 PM
Коментар #3

Баш ловец
Икона на групата

А бе имаше си и телефон , Данчо ако поръчваш викни една оранжава и за мене . Ако китаеца яде гранула може и него да взема, ама като се замисля може да ми изяде трибоеца, така ,че без китаеца.......

+Quote Post

zanvan
публикуване Jan 26 2012, 08:03 PM
Коментар #4

Новак
*

привет на гостите и учасниците в този форум ,който тепърва открих благодарение на ДАНЧО bulgar.gif
и нека ви покажа два модела на фискарс така и така е отворена темата па аз съм дистрибутор на тази фирма wink.gif
това е телескопичен модел

а това е малка лопатка патент на фискарс

згъва се на три сглобява се лесно незаема много място :!:]

СТАВА И НА КОПАЧКА :!:

не съм много сигорен закакво може да послужи на ловците ,но кажи речи може да си я сложиш в джоба cool.gif
това междо др са по високо бюджетните модели намират се и др също така високо качествени модели на по приемливи цени
междо др лопатите на фискарс са високо ценени от ловците на съкровища поради една причина надежни и здрави са rolleyes.gif
други модели може да разгледате TУK

+Quote Post

koko223
публикуване Jan 27 2012, 10:55 PM
Коментар #5

Баш ловец
Икона на групата

Една лопата може да послужи много на ловците, ама много !

- може да ти се наложи да подкопаеш около джипа
- да разкопаеш лисича дупка
- да ископаеш дупка и заровиш вътрешностите на убито животно с цел да не се разпространяват заболявания
- да си изкопаеш тоалетна (пълниш я и я закопаваш) На едно такова незаровено лайно нашият председател се подхлъзна, падна и си изкълчи глезана, а един ягтериер от черен стана кафяв и ухаещ
- можеш да се окопаеш за да се защитиш от приятелски огън
- можеш да разринеш снега около хранилка
- можеш да хвърляш пръст в очите на преследваща те мечка
- да помогнеш на иманяр в нужда
- да заровиш бързо отстреляно по погрешка куче
- да извадиш две лопати картоф и така нататък...........

+Quote Post

zanvan
публикуване Jan 28 2012, 10:32 PM
Коментар #6

Новак
*

Цитат(koko223 @ Jan 27 2012, 09:56 PM) *
Една лопата може да послужи много на ловците, ама много !

- може да ти се наложи да подкопаеш около джипа
- да разкопаеш лисича дупка
- да ископаеш дупка и заровиш вътрешностите на убито животно с цел да не се разпространяват заболявания
- да си изкопаеш тоалетна (пълниш я и я закопаваш) На едно такова незаровено лайно нашият председател се подхлъзна, падна и си изкълчи глезана, а един ягтериер от черен стана кафяв и ухаещ
- можеш да се окопаеш за да се защитиш от приятелски огън
- можеш да разринеш снега около хранилка
- можеш да хвърляш пръст в очите на преследваща те мечка
- да помогнеш на иманяр в нужда
- да заровиш бързо отстреляно по погрешка куче
- да извадиш две лопати картоф и така нататък...........

това междо другото са си съвсем реални варианта и за всеки от тях пооделно може се напише реална история rolleyes.gif особено тоя вариант с джипа ми навява спомени ...когато пропадна в един коловоз и направо се килна ...напред назад не даде резултат виж когато лопатите заиграха... това само показва колко е важно да си екипиран

+Quote Post

koko223
публикуване Jan 29 2012, 06:34 PM
Коментар #7

Баш ловец
Икона на групата

До колкото разбрах цената на сгъвайката е 85 лв. А каква и е дължината сгъната и разгъната ?

+Quote Post

zanvan
публикуване Jan 29 2012, 09:26 PM
Коментар #8

Новак
*

Цитат(koko223 @ Jan 29 2012, 05:35 PM) *
До колкото разбрах цената на сгъвайката е 85 лв. А каква и е дължината сгъната и разгъната ?

привет дължината и разгъната е 59 см теглото 1,040 грама ако трябва да бъдем точни
работната повърхност е направена от стомана има един компонент от алуминий и дръжка от пласмаса ,последните два компонента невдъхват някакси доверие защото сме свикнали с ниско качествените такива ,който ни заобикалят навсякъде в ежедневието diablo.gif
лопатката обаче е направена с ъкъла си и определено не е само за красота а и върши работа нещо което не мога да кажа за доста неща който съм си купувал rolleyes.gif

+Quote Post

dan4o
публикуване Jan 30 2012, 10:10 PM
Коментар #9

Баш ловец
Икона на групата

Лопатите са супер , аз си избрах вече и патува към мен. Ще разкажа как се представя, от колеги отзивите са , че са здрави и удобни. az.gif

My Signature

+Quote Post

koko223
публикуване Jan 31 2012, 03:03 PM
Коментар #10

Баш ловец
Икона на групата

Бива да са качествени, нали са Фински, и аз като си взема пенсията май месец мисля да си поръчам една згъвайка .

+Quote Post

dan4o
публикуване Feb 21 2012, 11:49 PM
Коментар #11

Баш ловец
Икона на групата

Пристигна ми лопатата и много я тествах( сивата с телескопичната дръжка) представи се повече от добре. За толкова чанч колкото приложих на нея друга да е финиширала. ay.gif В началото и нямах доверие все пак има телескопична дръжка, но са я барнали! bi.gif

My Signature

+Quote Post

koko223
публикуване Feb 22 2012, 12:42 PM
Коментар #12

Баш ловец
Икона на групата

Цитат(dan4o @ Feb 21 2012, 11:50 PM) *
Пристигна ми лопатата и много я тествах( сивата с телескопичната дръжка) представи се повече от добре. За толкова чанч колкото приложих на нея друга да е финиширала. ay.gif В началото и нямах доверие все пак има телескопична дръжка, но са я барнали! bi.gif

Е браво честито, сега остава и металотърсач да вземеш (пак така згъваем) и комплекта ще е пълен az.gif

+Quote Post

zanvan
публикуване Feb 24 2012, 09:18 PM
Коментар #13

Новак
*

Цитат(dan4o @ Feb 21 2012, 10:50 PM) *

Цитат(koko223 @ Feb 22 2012, 11:43 AM) *
Е браво честито, сега остава и металотърсач да вземеш (пак така згъваем) и комплекта ще е пълен az.gif

гледам тествал си я Данчо знаеш ли много хора ги е страх да не ги одраскат други пък са ми викали, че спокойно могат си ги окачат на камината ...пък те лопатите са за това да ги чанчиш без да ги жалиш =зверска експлоатация колкото до металотарсач е лесна работа виж с лопатата да праснеш някое гърне си е друго bulgar.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)

0 Потребител(и):  

Forum Jump

Балкански Ловец

Лека версия Времето сега е: 18th June 2018 - 11:51 PM