Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Лов на диво прасе
Форумите на Балкански Ловец > ЛОВ И PИБОЛОВ > Лов на едър дивеч
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
BOGO
Ето още един добър екземпляр

Чукнете, за да видите приложения файл
асен николов
Цитат(BOGO @ May 7 2010, 06:02 PM) *
Ето още един добър екземпляр

ay.gif наистина е доста добър!
Браво!

ето един и от мен:

BOGO
Ето още един добър екземпляр , обърнете внимание ,как ,го тратспортираме biggrin.gif wink.gif

http://www.youtube.com/watch?v=r9lbFfv91bg
к100

.
...

bulgar.gif bulgar.gif bulgar.gif
к100

Их , мама му стара как един път не ми случи и на мен да гръмна такова животно,че да видите вие кой е най големия

ловец на всички поколения....... bulgar.gif bulgar.gif
BOGO
Цитат(к100 @ Jun 5 2010, 04:33 PM) *
BOGO при вас явно това е ритуал при който събирате техниката на автомагистрала Хемус....

При нас тихомълком в раниците.......

И после всеки да говори според големината на очите си.....

Ти очертаваш границите на ловджийската фантазия..................................................

Т О В А Е Н Е Д О П У С Т И М о..............................................................................
..............................

Лишаваш нашего брата от изява на ТВОРЧЕСКИ ОБЕКТИВИЗЪМ...........

Еййййййййй аз ако бях там щеше да има 100 тонни кранове КРУП

и поне един 50 тонен влекач

Какви са тия китайски лебедки и УАЗ-ки

Срам и позор -------- да се коригираш НЕМЕДЛЕНО

bulgar.gif bulgar.gif bulgar.gif

Нещо не те разбрах в гореизложените писания , и незнам кое е позорно и какво да корегирам ? Ако можеш помогними ,че нещо невдявам.
к100
Цитат(BOGO @ Jun 5 2010, 08:33 PM) *
Нещо не те разбрах в гореизложените писания , и незнам кое е позорно и какво да корегирам ? Ако можеш помогними ,че нещо невдявам.

Всичките ми гореизложени писания трябваше да бъдат една шега---за съжаление неуспешна

Имах в предви че и най малкия ловен успех когато не е документиран след това може да се превърне

в световно събитие номер едно...

Благодарение на ловната фантазия съчетана с дар слово........

Разбира се че няма нищо срамно и позорно в лошия смисъл........

Съжалявам че съм прозвучал остро и обидно....

bulgar.gif
axell73
Цитат(к100 @ Jun 6 2010, 12:31 PM) *
Всичките ми гореизложени писания трябваше да бъдат една шега---за съжаление неуспешна

Имах в предви че и най малкия ловен успех когато не е документиран след това може да се превърне

в световно събитие номер едно...

Благодарение на ловната фантазия съчетана с дар слово........

Разбира се че няма нищо срамно и позорно в лошия смисъл........

Съжалявам че съм прозвучал остро и обидно....

bulgar.gif

И аз бях там и аз влъчих прасето, ама добре че беше този фен с Камацуто, че иначе ми е мъка как щеше да го качим в уазката!!!!! А за ловни фонтазии за гарнитура винаги има място ................................. да видиш само каква дупка от бренеке имаше в главата lol.gif blink.gif
gsp
Баси , петък е , пълна тишина , никой не говори за свински лов ..... странно huh.gif
Аз отивам да подготвям пържолите .... bq.gif
Наслука на всички и в понеделник без снимки да не се показвате ! drinks.gif
gsp
Ясно ......... никой , нищо cool.gif
levskara
Цитат(gsp @ Oct 4 2010, 10:33 AM) *
Ясно ......... никой , нищо cool.gif

Верно нищо,около нас комшиите по 2 по 3 дори 5 ния НИЩООООО! Нема!!!!
BOGO
Eеееее , как нищо бе , нашата дружинка се разписа , и то както никога до сега при откриването на едрия :
събота 4 бр в неделя 8бр yahoo.gif bp.gif

п/п Снимки по късно
dan4o
Цитат(BOGO @ Oct 5 2010, 06:00 AM) *
Eеееее , как нищо бе , нашата дружинка се разписа , и то както никога до сега при откриването на едрия :

п/п Снимки по късно

Браво icon_thumright.gif ей това е откриване, добре , че е имало sufra.gif иначе сигурно да са много повече. hi.gif hi.gif hi.gif
koko223
Цитат(BOGO @ Oct 5 2010, 09:00 AM) *

п/п Снимки по късно

Браво бе Бого, вие почти си изпълнихте нормата за годината...........после за бекаси ли ще ходите biggrin.gif
BOGO
Да ,наистина , това е топ откриване на сезон , дано с повече труд / грижа за дивеча / да задържим прасетата и да имаме този успех през цялата година.

п/п Пожелавам на всички подобни и още по добри резултати az.gif ay.gif
zai4eto
Цитат(BOGO @ Oct 5 2010, 09:43 AM) *
Да ,наистина , това е топ откриване на сезон , дано с повече труд / грижа за дивеча / да задържим прасетата и да имаме този успех през цялата година.

п/п Пожелавам на всички подобни и още по добри резултати az.gif ay.gif

ПРИ НАС НИЩО- САМО ЧАКАЛИ И ЛИСИЦИ ,ДАНО ТАЯ СЕДМИЦА ИМА СЛУКА,,П/С БРАВО НА BOGO
dimo
ето и снимки от откриването барабар със слуката...........
4ista4
Цитат(dimo @ Oct 5 2010, 10:42 PM) *
ето и снимки от откриването барабар със слуката...........

Браво,къде ги биете тези прасоци бре,аз прасе не съм виждал от доста време.
4ista4
Цитат(4ista4 @ Oct 7 2010, 07:27 PM) *
Браво,къде ги биете тези прасоци бре,аз прасе не съм виждал от доста време.

Колеги НАСЛУКА и в понеделник да качите много снимки,да живне форума. AR15firing.gif
4ista4
Цитат(4ista4 @ Oct 8 2010, 05:02 PM) *
Колеги НАСЛУКА и в понеделник да качите много снимки,да живне форума. AR15firing.gif

Да отпочнем. AR15firing.gifЧукнете, за да видите приложения файл
axell73
Цитат(dan4o @ Oct 5 2010, 09:08 AM) *
Браво icon_thumright.gif ей това е откриване, добре , че е имало sufra.gif иначе сигурно да са много повече. hi.gif hi.gif hi.gif

Данчо sufra.gif за доста колеги беше от мъка, за пропуснатите шансове, а не причина за за пропуските /някои и по 3-4 пъти на гонка/. Има доста мерници за изправяне!!!! ksshunter1fe.gif
P.S Бого отпусна училищния автобус да закара провалилите се на стенд lol.gif
gsp
Пи мен нищо паднало , едно ми избяга не стреляно / не го виждах в тръните / bf.gif ..... обачв при съседите , над 30 прасета , заря , гилзи до колене и нищо af.gif
dan4o
Цитат(axell73 @ Oct 10 2010, 09:23 PM) *
Данчо sufra.gif за доста колеги беше от мъка, за пропуснатите шансове, а не причина за за пропуските /някои и по 3-4 пъти на гонка/. Има доста мерници за изправяне!!!! ksshunter1fe.gif
P.S Бого отпусна училищния автобус да закара провалилите се на стенд lol.gif

Вместо Бого да отпуска автобуса , ще е по евтино да докарате майстора на мерници при вас. lol.gif lol.gif bj.gif bj.gif biggrin.gif
dimo
а при нас като няма нищо го има и това.... ag.gif
4ista4
Цитат(dimo @ Oct 11 2010, 09:55 PM) *
а при нас като няма нищо го има и това.... ag.gif

Много нункате,малко гоните. ag.gif
dimo
И все пак ЛОВА е за удволствие а не състезание. ap.gif
4ista4
Цитат(dimo @ Oct 11 2010, 10:22 PM) *
И все пак ЛОВА е за удволствие а не състезание. ap.gif

Много си прав,но все пак на легло се спи по добре.
koko223
Тези антракти понякога са необходими, прави се анализ на ситуацията, пуска се някой майтап и не на последно място може да е последната възможност да се порадвате на сиромашкото слънце и да си изправите гърбовете на топлата и суха земя.....................а бе кеф az.gif
4ista4
Наслука на всички.Чукнете, за да видите приложения файл
gsp
Цитат(4ista4 @ Oct 11 2010, 10:44 PM) *
Много си прав,но все пак на легло се спи по добре.

Да бе на легло bs.gif Най добрв се спи " на варда" !!! Спинкаш си , птички aa.gif пеят , щурци свирят ..... романтика bf.gif Ти не гледай от Димо , той е от стар бегач контра и знае кога и какво.
А'е наслука !:bq:
4ista4
НАСЛУКА на всички и в понеделник дано има много снимки,за кириз. icon_thumright.gif
axell73
ето малко снимки от откираването,макъ р и със закъснение
dan4o
Вчера и днес нищо ли бре. Тогава аз да покажа!
koko223
Данчо , на заден план виждам и Тихомир ,той със респект гледа кучетата или прасетата ? biggrin.gif И този боец със ножа бая се е нахъсал, я кажи с какви ножове ги оправяхте.......оправдаха ли доверието........
dan4o
Цитат(koko223 @ Oct 27 2010, 07:31 AM) *
Данчо , на заден план виждам и Тихомир ,той със респект гледа кучетата или прасетата ? biggrin.gif И този боец със ножа бая се е нахъсал, я кажи с какви ножове ги оправяхте.......оправдаха ли доверието........

Не знам Коко , тръгнах си веднага . Майка ми имаше рожден ден. drinks.gif
BOGO
Никоъй нищо не пише,слука ли няма или ,какво !? unsure.gif

Ето нещо от мен за раздвижване на темата ,в събота и неделя добра слука , няколко бройки ..... ah.gif средни прасета и два много добри трофейни глигана .

koko223
Брей , Бого при вас се е изсипал рога на изобилието бре , вие газите в прасета.Младежа помириса ли зурличка ?
Iliqn
Абе то и ний газим biggrin.gif ама май само ше си ги газим още дъъълго biggrin.gif
Дано не съм прав !
BOGO
Цитат(koko223 @ Nov 16 2010, 02:15 PM) *
Брей , Бого при вас се е изсипал рога на изобилието бре , вие газите в прасета.Младежа помириса ли зурличка ?

Помериса даже и близна biggrin.gif az.gif
koko223
Цитат(Iliqn @ Nov 16 2010, 05:32 PM) *
Абе то и ний газим biggrin.gif ама май само ше си ги газим още дъъълго biggrin.gif
Дано не съм прав !

Защо бре Илияне, не можете да ги прекарате ли ? И при вас се е закучило като при Митко Бербатов- след хек-трика пълна голова суша ag.gif
BOGO
Незнам ,вече unsure.gif , от скромност или от това ,че няма ,но никой нищо не показва и не се хвали huh.gif

Ето нещо от събота , а за неделя не ме питайте ,че май се изложих biggrin.gif

levskara
Аиде Илияне не се срамуваи само ти имаше апаратче!
Iliqn
Цитат(levskara @ Nov 30 2010, 09:27 PM) *
Аиде Илияне не се срамуваи само ти имаше апаратче!

Може да съм имал, ама не снимах biggrin.gif
axell73
Цитат(BOGO @ Nov 30 2010, 10:35 AM) *
Незнам ,вече unsure.gif , от скромност или от това ,че няма ,но никой нищо не показва и не се хвали huh.gif

Ето нещо от събота , а за неделя не ме питайте ,че май се изложих biggrin.gif

[бе =541:27112010147.jpg]

Абе и на тази снимка има едни дето се изложиха и в събота wink.gif dry.gif

Особено единия много ми вдигна кръвното, ако беше спазвал указанията на ръководителя на лова щеше да има още прсета на снимката angry.gif
gsp
Цитат(BOGO @ Nov 30 2010, 10:35 AM) *

Еххх , BOGO , BOGO .....какаво за ти се похваля ?! Тази година съм станал толкова страшен , че прасетата бягят пред мен и кучето от 500м. бе братчеееее cool.gif Бегат като зйци из гората , баси и глиганите ...... кучето само веднъж залая "на место" , ма ония дето дремат на пусиите , каръци ..... ksshunter1fe.gif ама каръци истински . Изкарвах им стада ..... мн`о били и незнаели по кое , изкарам им единични .... големи им били да го еб@ . Нема угода .....
djovani
един съвет от мен ходи си сам в среда AR15firing.gif ag.gif biggrin.gif ay.gif az.gif bulgar.gif
gsp
Цитат(djovani @ Dec 6 2010, 02:02 PM) *
един съвет от мен ходи си сам в среда AR15firing.gif ag.gif biggrin.gif ay.gif az.gif bulgar.gif

O K ..... !!!! av.gif thank.gif
gsp
Цитат(djovani @ Dec 6 2010, 02:02 PM) *
ходи си сам в среда AR15firing.gif ag.gif biggrin.gif ay.gif az.gif bulgar.gif

Абе вчера забравих да те попитам . Всяка сряда ли може или ..... unsure.gif ?! Аз почивам е този ден та ..... затова , такова , нали се сещаш bk.gif
dimo
тука е друго ходиш за кеф от мерак а и на тебе ти е у двора biggrin.gif ag.gif bj.gif виш ако е нещо по задължение тогава ще му мислим " секу среду или през среду" ама гледе да не учестиш много що требе и хладилник good.gif drinks.gif br.gif
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.