Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Лов на дива патка
Форумите на Балкански Ловец > ЛОВ И PИБОЛОВ > Лов на дребен дивеч,пернати...
koko223
Чукнете, за да видите приложения файлПрактикувам и класическият дневен лов на патица с издебване покрай голям водоемЧукнете, за да видите приложения файл В случая ,в боят паднаха две зимни бърнета
koko223

Прясни, прясни от Събота biggrin.gif
koko223

Айде от днескаааааа biggrin.gif
gsp
Цитат(koko223 @ Oct 23 2010, 05:32 PM) *
Айде от днескаааааа biggrin.gif

Днес .... как хубаво вали ... перфектен ден за патки , но този лов ще го откривам на 01. 01. 2011 год. рано , рано сутринтТта ksshunter1fe.gif
dimo
И дойде им времето....
4ista4
Димо къде я намери тази патка бре,поразтърси се сигурно ше намериш още. wink.gif
koko223
Събота сутринта, преди хайката за вреден
Чукнете, за да видите приложения файл
koko223
От тази седмица
koko223
Снощната слука
gsp
Koko , гледам само ти напъваш патките / е и аз де ама нямям снимки / та къде ги намираш по реки , езера , блата ... ?
Аз ударя пи 2бр. събирам такъмите и се прибирам , че при мен патиците не са изобилие а софиянци са повече от върбите покрай рекакта
Поздрави и наслука , че не остана ! az.gif
koko223
Цитат(gsp @ Jan 21 2013, 10:11 AM) *
Koko , гледам само ти напъваш патките / е и аз де ама нямям снимки / та къде ги намираш по реки , езера , блата ... ?
Аз ударя пи 2бр. събирам такъмите и се прибирам , че при мен патиците не са изобилие а софиянци са повече от върбите покрай рекакта
Поздрави и наслука , че не остана ! az.gif

Георги, при мене технологията е следната : рано сутринта преди хайките отиваме с един колега на това язовирче, което е около 40 декара

единият се залоства от едната страна , а другият от другата страна ги вдига (стреля, вика , пляска с ръце ), а след края на лова , ако има време привечер се залоствам на прелет ,разбира се след необходимото разузнаване и проучване, последните патки ги намерих ето тука

това е изтичащата излишна вода на един голям язовир , това са част от технологиите по , които тормозя патките......
gsp
Тка е Коко ... всеки си има някаква успешна тактика и си действа . Моя начин е сутрин по рано на прелет и след това леко покрай реката на ход
По Марица как е положението , имаш ли достъп ... някои пичове се хвалят удряли и по някоя нутрия rolleyes.gif
koko223
По Марица нямам достъп, тя си е по дружинки, не че не съм ходил като гостенин, но да ти кажа и мерак чак такъв да ходя нямам. Верно е че има резон да се ходи на течащата вода ,когато всичко е замръзнало , а трябва и кораво куче ag.gif
koko223

Това е най-едрото бърне по нашите земи, някъде го наричат черно бърне, не знам защо след като отгоре е кафяво, амо то пък може ли да знае всичко човек biggrin.gif
koko223

Попадение в 93 -тата минута на мача
gsp
Цитат(koko223 @ Nov 17 2013, 08:28 PM) *

Попадение в 93 -тата минута на мача

93-тата unsure.gif .... снимката бих я озаглавил " Самотният ловец"
Наслука !
koko223

Тези два патъра отиват за благородна кауза, специална диета .
Rado
Цитат(koko223 @ Jan 12 2014, 08:42 PM) *

Тези два патъра отиват за благородна кауза, специална диета .

Браво! Хвала!
koko223
Е това е работа biggrin.gif
koko223
Двенки, да поддържаме форма
koko223
Днес бях на коледа на колега , но преди операцията отработих един хубав патър
koko223
Днешната слука
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.